Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ha egy...

Csak engem zavar ha egy lány/nő minden 10-ik szava durva káromkodás?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször hallok lányokat durva hangnemben beszélni. Egy-két rapper megirígyelhetné.

Senkitől sem szeretek obszcén szavakat hallani, de lányoktól számomra ez visszataszító. Ráadásul úgy mondják mintha ez lenne a legtermészetesebb.

Hová lettek a normális nők? (tisztelet a kivételnek)

31f


2017. okt. 8. 01:13
1 2
 11/13 AliceGamer ***** válasza:
0%

Vannak azok a helyzetek amikor nem lehet szofisztikáltan kifejezni azt amit érez az egyén,kedves kérdező..nemtől függetlenül.

A mai nőnemű "lányokat" ne vegyük figyelembe..ők műveletlen,buta emberek akiknek nincs szókincsük így káromkodás szintjén is keveset ismernek..többet ne várjunk tőlük.

Valószínű ilyenekkel vagy körülvéve,ez eléggé rossz.

Természetesen nőknél is előfordul az ilyen nyomda festéket nem tűrő szavak, mert az érzések felül tudnak kerekedni,de hát a férfiaknál is előfordul.

Több elvárást tesznek ránk a férfiak mint amennyit elbírunk.(természetesen ez fordítva is igaz)

2017. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Csak a nemi különbségtétel miatt nem értek egyet veled.
2017. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
75%

Az nem baj ha egy férfi káromkodik? Kicsit képzeljük bele magunkat egy nő életébe. Sokkal több idegesség van jelen az életében, nem beszélve azokról a bizonyos napokról. Szerintem ritka az olyan nő, akinek ez lenne az általános stílusa. Mindenkinek vannak rossz napjai, nem igaz?

33f

2017. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!