Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért félnek, vagy tartják a...

Miért félnek, vagy tartják a Korosztályombeliek ellenszenvesnek a rocker, vagy az elvontabb stílusú lányokat?

Figyelt kérdés

Bárkivel komolyabban beszélek a korosztályomból, azt mondják, hogy eleinte féltek tőlem, pedig nem vagyok mogorva se életunt. Külsőre se vagyok állati extrém és nem küldök el senkit a fenébe azért mert rámnéz..

Ti is ijesztőnek tartjátok azokat, akik nem olvadnak bele a tömegbe, vagy csak egyszerűen rossz emberekkel beszéltem eddig erről?

Benyomást is irhattok, hogy amikor megláttok egy elvontabb stílusu ember (nem feltétlen rockert) akkor mit gondoltok róla :)

Egyébként 17 éves vagyok..



2017. okt. 10. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mit jelent nálad az elvont..én teljesen hétköznapi stílusú pasi vagyok, amúgy szeretem a rockot is, meg a rapet is, punkrockot is, mindent..de nem érzek késztetést, hogy a külsőmön is kimutassam. Ennek ellenére bejönnek az izlésesen elvont, különc emberek. De vannak akik túlzásba viszik, azokról azt gondolom, hogy valamit így próbálnak kompenzálni, valami baj van velük, vagy feltűnési viszketegségük van..Ha te nem vagy olyan túl extrém akkor szerintem eddig csak nem a megfelelő emberekkel beszélgettél. 23f
2017. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szeretem ha valaki fel meri vállalni a saját stílusát, nem érdekli mások véleménye, bár szerintem az kompromittáló, ha valaki túl sokat mutat.
2017. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Heh, én is rocker vagyok. Külsőre már csak voltam, nem azért mert zavart volna mit gondolnak az emberek, szimplán más tetszett meg, indulok az extrémebb felé.

Szóval, nekem nagyon szimpatikus ha valaki bárhogy is elüt a tömegtől, alapból utálom az embereket, de ha valaki rokonlelket látok meg az jár a fejemben, hogy "uuu de megismerném"... aztán eszembe jut, hogy mivel nem szeretek emberek közt lenni, nem szocializálódtam, így ha elkezdenék egy idegennel beszélni valószínűleg lefagynék, így sosem kezdeményezek. :D Viszont volt már olyan, hogy rockerek kezdeményeztek, sokkal nyitottabbak, mint a szürkék.

Mikor nagyon látszott rajtam a rocker stílus, akkor csak kisebbségektől kaptam kisebb beszólásokat, magyarok maximum megnéztek, meg egyszer egy néni keresztet vetett a vonaton, azon nevettem. :3

18/F

2017. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Mert a legtöbb ember rosszul tolerálja a szokatlant, és rögtön támadásnak érzékeli, ha valami kizökkenti a megszokott kis világából.


Minket párommal elég sok ilyesmi ér, mivel hétköznap annyira nem extra egyikőnk se, de amúgy mindketten elég erőteljesen benn vagyunk a goth kultúrában, és ha hétvége vagy lazítás akkor úgy is nézünk ki ahogy jól esik nekünk.


Nos, gondolom le sem kell írni, hogy sok ember azt sem tudja mi ez az egész, de már repkednek a sátánista stb jelzők, de arra is volt már példa, hogy közös fényképet kértek, bár ez ritka nagyon. :D

2017. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg nem a rock a populáris irányzat, ezért aki rocker az outsider is egy kicsit. De legalább jó az ízlésünk :D
2017. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mintha számítana, hogy populáris vagy nem, tulajdonképpen ez különbözteti meg a valódi rajongót egy-egy stílus iránt a divatmajomtól. A rajongó azt hallgatja és azt a stílust képviseli amit szeret, a divatmajom meg a trendeket követi, még ha azt se tudja mit is hallgat valojában.
2017. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez világos, csak amikor senkivel nem tudsz az osztályban beszélni arról, hogy miket is hallgatsz, az elég sz...r :D
2017. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz :)
2017. okt. 15. 10:01
 9/9 anonim válasza:
#7 Mikor már semmiről nem tudsz beszélni az osztályban, na az a szar!:D És nem azért mert annyira primitív lennék, hanem mert a mostani generációval abszolút nem tudok azonosulni... 17/F
2018. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!