Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg nincsenek más normális...

Tényleg nincsenek más normális értékrendű lányok/nők?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék nem szeretnék senkit megbántani, de ahogy látom a legtöbb(NEM MIND, HANEM A LEGTÖBB) kizárólag a pénzre mennek. Persze megtudom érteni hogy nekik esetleg fontosabb az anyagi biztonság mint hogy szeresse az illetőt.(Persze akinek összejön mindkettő annak gratulálok.)


Viszont létezik még a másik véglet? Akiknek nyílván fontos az anyagi biztonság viszont nem azért kezdenek egy fiúval/férfival beszélgetni mert a legújabb BMW, legújabb Nike cuccok stb.


Ha van ilyen(szeretném azt hinni hogy van.) merre vannak? Mármint ötletem sincs hol lehet ilyen hölgyekkel találkozni, de most nem is ez a fő kérdés... hanem hogy "Vannak?"


Válaszokat előre is köszönöm!


19/F



2017. okt. 13. 11:50
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Hány 19 éves lányt látsz bmw-ben? és hol vannak ezek? :DD
2017. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem fontos az anyagi jólét, ciki vagy sem. Próbáltam olyan férfivel együtt lenni, aki akkor jobban keresett nálam, de napi téma volt, hogy mi lesz, ha majd egyszer én fogok jobban keresni nála!? Mi lenne? Kérdeztem állandóan, de meg sem hallgatott.

Amikor összejöttünk a jelenlegi párommal, ő többet keresett nálam és piacképes szakmával rendelkezett. Utóbbi fontos, előbbi kevésbé. Ezt leszámítva viszont semmilye nem volt, csak sok sok célja az életben. Én pont ugyanígy álltam. Ma már én keresek többet, igaz nem sokkal, de az ég világon semmilyen problémát nem jelent ez köztünk. Mindketten értelmes, diplomás fiatalok vagyunk felelősségteljes munkakörrel és jó fizetéssel. Mostmár közös lakással.

Minden amink van, vagy amink lesz, azt közösen építjük fel és ez így tökéletes.

Nekem nem a luxus számított, amibe beleülhetek, hanem az, hogy amiért én rengeteget tanultam, amiért megdolgoztam, azt az életszínvonalat ne húzza le egy társ és ezt most minden rossz indulat nélkül mondom. Ne kelljen rosszul éreznem magam, mert én szeretnék elmenni nyaralni, de a párom nem teheti meg, avagy szeretnék beülni egy étterembe, de a páromnak nincs pénze...

Van az a szint, ahol nem számít. Pl. most tisztában vagyok vele, hogy a páromnak elfogyott a megtakarítása, ezért egy, a lakással járó közel fél milliós költséget én fogom állni, de ezzel nincs is semmi probléma. Majd legközelebb ő áll valami mást, nem csinálunk gondot belőle.

Nekem fontos, hogy a saját lábamon álljak ugyanakkor jó életem legyen.

2017. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Annyira unalmas ez a tema. Vannak ilyenek olyanok. Hulyek, okosak. Szokek feketek. Feherboru fekete boru. Stb stb. Az hogy feltunobb a csillogo mint a szurke eger meg nem jelenti azt hogy nincsenek. Kerdezhetnek a szurke lanyok “vannak itt olyan fiuk akik nem a csillogo gyonyoru tokeletes nore hajtanak? Szeretnem azt hinni higy van...” de nem mondok ilyet mert ez annyira szanalmas lenne.
2017. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!