Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Késő már új életet kezdeni?

Késő már új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy érettségim és 3 szakmám van, de nem tudom mihez kezdjek, 30 évesen késő már tanulni? A családom szerint már öreg vagyok hozzá..

30 Nő


2017. okt. 13. 16:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sosem késő tanulni. A legjobb befektetés a nyelvtanulás. Havi száz órás nyelvtanfolyamokon sokan 4 hónap alatt 0-ról kezdve lerakják a középfokú nyelvvizsgát.
2017. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is 30 év körül kezdtem valami egészen másba. A sikeres emberek a holtukig tanulnak és képezik magukat. Számukra értelmezhetetlen az, hogy X éves korukra elvégzik az önképzést, hogy aztán már csak abban a ketrecben legyenek képesek mozogni, amelyet megalkottak maguknak.
2017. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Arra gondolj mennyi időd van még. És ne legyél gyáva.


Van ötleted is?

2017. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hiba másnak megfelelni és nem önmagadnak. Ha úgy érzed, hogy képes vagy rá, akkor vágj bele. A te döntésed. Amikor én diplomáztam egy 86 év körüli bácsi is akkor végzett az egyetemen, mert hazajött befejezni a tanulmányait Ausztráliából.
2017. okt. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha van kapacitásod nyomasd ezerrel.31 F
2017. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!