Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ismeretében...

Szerintetek ismeretében voltak a jelentésnek?

Figyelt kérdés

Ma buszon buszon két tizenéves lány ült mögöttem és zenét hallgattak. Indulás után úgy tíz percre pedig ennek a zenének a szövegét énekelték/dúdolták: https://www.youtube.com/watch?v=QygSrSSv-Vs

Szerintetek tisztában voltak a szöveg jelentésével és azért énekelték? Vagy csak ismételten felkapott lesz ez a zenei stílus?



2017. okt. 14. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
mit vársz attól, aki a buszon énekel?
2017. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az sokkal durvább, hogy valószínüleg vissza mentél 16 évet az időben. o.O
2017. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Van benne valami...

#2: Lehet :) Eléggé meglepett mikor meghallottam, főleg mert a korukból adódóan nem is ismerhetnék a számot.

Lehet van valami új átdolgozása, ami most népszerű?

2017. okt. 14. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Korukból adódóan? Ember, lyan zenészeket hallgatok, akik 40 éve halottak... Jó, nyilván nem ilyeneket.
2017. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a korukból adódóan gondoltam. Még eddig egyszer sem tapasztaltam azt (magamnál és velem egyidős embereknél sem), hogy 12-13 éves korban olyan zenét hallgatnának, ami jóval előttük született meg. Ennyi idősen én azt hallgattam ami éppen divatos volt és ahogy eddig észrevettem a mostani gyerekek is így vannak vele.
2017. okt. 14. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!