Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi értelme van az időjárás...

Mi értelme van az időjárás jelentésnek?

Figyelt kérdés
Múlt hétre esőt mondtak csütörtök-vasárnapig és egy csepp sem esett. Mára is és tegnapra is vihart mondtak, 30 fok, kánikula volt ma. Persze mikor meg nem mondanak esőt akkor meg sokszor esik. Úgy veszem észre hogy teljesen random a dolog, ha esőt mondanak vagy esik vagy nem, ha pedig nem lesz eső szerintük akkor is vagy esik vagy nem.
2017. máj. 12. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig tök hasznos, nekem szinte mindig bejön amit jósolnak, csak persze ha ők esőt mondanak, akkor én kánikulára készülök, de kb. mindig bejön a jóslat.
2017. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az időjárás rettentő sok tényezős dolog ahhoz, hogy ne lehessen 100%-os előrejelzést mondani. Itt valószínűségekről van szó, nem véletlen úgy mondják hogy eső várható, nem pedig azt, hogy eső lesz.


Egyébként itt Bács-Kiskunban pl tökéletesen bejött az a csütörtök-vasárnapi eső.

2017. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak meg tudják benne csodálni Onyutha Juditot vagy Gaál Noémit, a nők Gesztesi Mátét... :D

Szegény Szilárd bácsin meg jókat lehetett derülni, Isten nyugosztalja.


És lehet bosszankodni, hogy már megint hülyeséget jósoltak! :D

2017. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy mikor kapjuk meg végre az Időjárási panaszok kategóriát az oldalon. Jelentsétek az ilyen kérdéseket, és akkor talán egyszer megcsinálják.
2017. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es válasz jelentve.
2017. máj. 12. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:
én sem értem..csak pár nappal előre tudjak pontosan megmondani.
2017. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ma Hajdú-Biharban esett :/
2017. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Számoltad már, hogy hány db. reklám van egy időjárás oldalon?
2017. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ország nagy részén mind a múlt hét csütörtök-vasárnapi időszakban, mind pedig a mai napon volt csapadék, sokfelé meglehetősen kiadós, szóval nem mondanám, hogy mellélőttek.


Melyik időjárás-jelentést követed? A ti térségetekre is vihart jelzett? A térségben sem volt vihar, egyáltalán nem? (ugyanis nem lehet településre pontosan megmondani, hol lesz és hol nem)

2017. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Édes Istenem! ma esett az eső, pedig olyan szép aszályos volt a tavasz! De jó lett volna, ha nem esett volna egy csepp sem, és nyáron sem! Úgy örültem volna, de kár, hogy így dús gabonatermésünk lesz! Milyen jó lett volna ha kiszáradt volna minden...
2017. máj. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!