Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki adna nekem tanácsot?...

Valaki adna nekem tanácsot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudtam milyen kategóriába írjam a kérdést mivel egészségügyi gondjaim is vannak és más téren se vagyok a legjobban ezért választottam az egyéb kérdéseket.

Az a helyzet hogy egy pár éve, de leginkább az utóbbi egy évben olyan élethelyzetbe kerültem egészségileg és munka, meg más téren is amiből nem tudom merre induljak, nem látom jól át, talán egy kívülálló jobban átlátja mit kellene tennem és merre indulni :)

Kinek írhatok privátban? :) itt nem akarom részletezni és hosszú is ki az akit nem fárasztok és végighallgat és elmondja a véleményét? :) 22 éves lány vagyok, panaszkodni amúgy nem szeretnék csak tényszerűen leírni a helyzetem, dolgaimat hogy mit javasoltok. :)

Kinek írhatok? :)



2017. okt. 15. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
40%
Ha tudok,szívesen segítek.
2017. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!