Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon szeretnék összebarátkoz...

Nagyon szeretnék összebarátkozni az egyik lánnyal, az osztályomból, aki már régóta ebbe a suliba jár, de nem merek nála kezdeményezni, a régebbi iskolai kiközösitettségem miatt, valaki adna valamilyen tanácsot?

Figyelt kérdés

Új vagyok. Az osztály egyik felével már összebarátkoztam, olyannyira, hogy csak velük vagyok. Pedig a régebbiekkel is nagyon szeretnék megbarátkozni. De egyszeruen nem tudom, hogy hogy inditsak. Ráadásul, már december van, és még mindig nem sikerült összebarátkoznunk.

Ez a lány már az elején nyitott volt felém, mivel, amikor kellett az osztályból választani valakit, hogy ismerkedjünk, akkor engem választott. És én még mindig ilyen félénk vagyok..

Valaki, valamilyen tanácsot tudna adni? (15/L)


2016. dec. 11. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Phu, ha nem mersz kezdeményezni, akkor lehetetlen az egész. Azt javaslom, próbáld elfeledni a múltat. Mivel megismerkedtél az osztály felével, kérd a segítségüket. Szerintem segíteni fognak neked. Aztán amikor odajutsz, hogy beszélgess vele, először mindig csak kérdezz tőle. Amikor megtudtad, hogy miket szeret, akkor azzal kapcsolatban beszélj vele. Szépen kialakul közöttetek a barátság.

Sok sikert! :)

13/L

2016. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos igen, az eddigi legjobb barátnőmmel már eldöntöttük, hogy most odamegyünk hozzájuk,és elkezdünk barátkozni velük, de nem merünk, eddig nem sikerült.

Köszi a tanácsot! :)

2016. dec. 11. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki mer az nyer. :)

Ha az osztály egyik felével már összebarátkoztál, akkor ahhoz a lányhoz miért nem mersz odamenni? Odamész hozzá megkérdezed, hogy van, s ismerkedő kérdéseket teszel fel, pl. mit csinál szabadidejében, milyen filmeket szeret... ilyenek. Vegyél erőt magadon, amúgy én is ilyen voltam. Valamikor még most is..

2016. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!