Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ellógjam a töri dogát vagy...

Ellógjam a töri dogát vagy mit tegyek? 16l

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a logos tipus... sokat tanulok, de a toritanarunk egy az egyben sokat kovetel.

Elozo temazarom 1 pont hijan negyes, amire heteken at keszultem... igaz, osztalyatlag sem lett valami fenyes (2,2), es nem hiszem el, hogy mindenki sokat tanul ra erre ilyen eredmennyel vegzunk.

Alig tudsz vegezni a feladatokkal ora vegeig, es mindent le kell irnod szorol szora ami a konyvben van vagy harmasnal nem lesz jobb. Ha ez nem is eleg meg az ilyen APROBETUS reszekbe is belekerdez, es valljuk be 30-40 oldal utan senkinek nincs kedve azokat olvasgatni. Ja, es a forrasokbol is kerdez, amiket oran at se beszelunk es elegge regiesen vannak megfogalmazva. Ha nem olvasod at tizszer, meg sem erted.

Szoval rendesen el voltam keseredve, hogy ilyen szr lett, pedig minden talalkozomat lemondva baratokkal csak arra a **** dogara tanultam EJJEL NAPPAL. Apum ki is kerdezett, es mondta hogy jol tudom.

A potlo dogak meg szinte a simanak az ellentete... Boven van idod szepen kidolgozni, ad egy forrast amit elemezned kell, aprobetus reszekbe nem kerdez bele, egy kis esszet kell irnod kb a legosszetettebb- egyertelmubb temarol es ennyi.

Nagyon ki szeretnem javitani az elozo temazarom jegyet, es tudom hogy nem leszek kepes a mostanival, ha rendesen bemegyek orara es ugy irom meg. Az elozoben mindent szorol szora tudtam, es a mostani meg el se tudom kepzelni akkor hanyas lesz...

Csutortok 8. oraban lesz a doga, mit tegyek?

Nem fontos a tovabbtanulasomhoz a tori, de azert orulnek ha a bizonyitvanyomban nem kettes harmas szerepelne belole, hanem egy negyes.:/ (mert ugye nezik egyetemre)


2017. okt. 16. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
ha lógsz, feleltet utólag az még rosszabb. Elégedj meg a jegyeddel vagy esetleg puskázhatsz is.
2017. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Ne legyél már ilyen döntésképtelen, hogy egy ilyen piti dolgot ki kell írj ide.
2017. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán értek egyet a cél szentesíti az eszközt mondással, de talán itt mégis van értelme. Ha jó célt szolgál a lógás és ezzel jobb jegyet érsz el, ha ezzel másnak nem okozol kárt tedd ezt és javíts. Minden tényezőt mérlegelve hozd meg a döntésed és cselekedj úgy, ahogy az neked a legjobban a javadat szolgálja.
2017. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Legközelebb is lesz ilyen hogy nem fogod tudni. Mindig el akarsz majd lógni?

Szóljatok az igazgatónak h köcsög a tanár.

2017. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tizedikes vagy? Mert akkor még nem számít a jegy.


Annyiból lehet cink, hogy ha kettessel mutatkozol be 9-10-ben, akkor elkönyvelnek, hogy te ezen a szinten vagy és kész (az első benyomás fontossága miatt), ezért valószínűleg nem leszel 11-12-ben négyes ötös, amikor meg már számítana. (Ezt úgy tudod kivédeni, hogy elmész faktra, ahol új tanárt kapsz, így tiszta lappal tudsz indulni. :D)


De plusz minusz egy jegy semmit nem számít még ilyenkor, tehát tök mindegy, hogy lefelé vagy felfelé kerekít a tanár, ha két jegy között állsz.

2017. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

11.-es vagyok, novemberben toltom a 17-et.

Ahj, nem tudom. Anyum azt mondta, hogy menjek be es irjam meg inkabb, ugyis tudja hogy en tisztessegesen tanultam ra. En meg maximalista vagyok, es nem eleg nekem a kettes-harmas, hiaba tudom, hogy mindent megtettem erte.:/

2017. okt. 16. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
És mi lenne, ha most megírnád, és ha nem sikerül jól, elmész javítóra? Vagy ilyen lehetőség nincs? Szerintem nyugodtan lógj el, ha jobbnak látod.
2017. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neem, dehogy. Sajnos mar altalanos ota nem talalkoztam javito dogaval
2017. okt. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!