Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kémián random dogát írtunk,...

Kémián random dogát írtunk, de én nem voltam előző órán, szerintetek beírja a tanár a jegyet?

Figyelt kérdés

Kémián a tanárnő 20 perc után elunta,hogy mindenki beszél/üvölt. Teljesen jogosan íratott egy random dogát.

A gond csak az,hogy nem voltam ott az előző órán,és nem értettem az anyagot,akiktől elkértem a házit,azok konkrétan a könyv oldalszámát adták meg,de az nem is oda tartozott,ráadásul ott nem volt ott a számítás.(egy számolós feladat volt)

20 perc alatt (mikor még nem írtunk dogát) pedig nem tudtam megérteni,mert akkor ugye zaj volt. Nagyon aggódom........



2017. okt. 3. 17:20
 1/3 anonim válasza:
Szerintem számíts rá, mert az én tanáraim nem nagyon tőrödnek ezekkel a dolgokkal. Max ha jól kitudod magad magyarázni hogy rosszul adta meg osztálytársad a tanulnivalót akkor talán elnézi.
2017. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Anno engem is megfeleltettek bioszból, amikor előző órán hiányoztam...
2017. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy dolgozatról van szó, atyaúristen... majd kijavítod
2017. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!