Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Oszkar telekocsi mi a vélemény...

Oszkar telekocsi mi a véleményed róla, érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

[link]


Megeset már, hogy rossz utast kénytelen voltál fuvarozni?


mondjuk büdős volt, virított róla, hogy putris, telepre való(dik more móni bmw-velll megyünk), vagy netán bunkó paraszt modjára viselkedett, beszélt, netán ittas volt.


Mit lehet ezek ellen tenni/ egyáltalán, hogyan lehet kiszűrni?

---------

Vagy más hasonló rossz élmény vagy ellenkezőleg ?



2017. aug. 14. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

igen, nekem múltkor volt egy elég büdös szájszagú utasom. egyéb baj nem volt vele, így nyilván nem mondhatom, hogy nem viszem el.


ha olyan az autó, nyilván bele lehet írni a hirdetésbe kevésbé lekezelően, hogy csak ápolt, jól szituált emberek szállítását vállalod.

van 1-2 ember, én láttam már olyat, aki Jaguar-ral ingázik Bp és Szeged között, és a hirdetésben le van írva, hogy ápolt, jól öltözött, igényes, leginkább hölgy utasokat szállít az autó fajtája miatt.

2017. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
A facen kell folytatni a beszélgetést , akkor kiderül hogy nem egy túrós cerkájú dokkmuki ül be melléd aki folyamatosan vajat köpül a zsebében ...
2017. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos nekem is volt negatív élményem.


Az egyik egy roma nő volt tiszta ruhában, de mégis büdös volt. Egyéb kellemetlenséget nem okozott, mégis letiltottam.


Másik kinézetre munkás ember, szintén tiszta ruhában viszont dőlt belőle a cigiszag. Egyéb kellemetlenséget nem okozott, mégis letiltottam.


Harmadik esetben jólszituált fiatalaember, akivel pénteken semmi gond nem volt, a vasárnapi visszaúton viszont ugyanabban a ruhában jelent meg mint pénteken és pont úgy szaglott, mint aki nem tisztálkodott a hétvégén. Tudta ő is, elnézést kért. Egyéb kellemetlenséget nem okozott, mégis letiltottam.


Ez 3 fő az eddigi 307 elszállított utasomból, szerintem tűrhető arány, bár nem akarok negyediket.


Ittas vagy annak tűnő ill. goromba utasom nem volt még.

Beszédes akadt, de hamar rájött, hogy én csendesebb típus vagyok így nem erőltette.


Szűrni telefonálással lehet, mivel hang alapján is sokat le lehet vonni, illetve profilkép, facebook adatlap szerint se árt jól megnézni az illetőt.



A legfontosabbat szándékosan a végére hagytam: mindig meg kell nézni az utas értékelési lapját. Az a legbeszédesebb, ha van már megfelelő mennyiségű bejegyzés.

2017. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment a zöld mindenkinek!


Én attól parázok, hogy egyszer valami 2-3 fős agresszív roma vagy táj paraszt utast kapok azt engem leütnek vagy kínyirnak az autót meg ellopják és szétverik, alkatrésznek eladják.


Én is csendesebb vagyok az átlagnál, de valaki büdős/koszos azt én sem tolerálom és úgy be se engedném az autómba.


Volt rá nemrég egy negatív példa egy roma illető nagyon koszos téglaporos, cementes volt és megmondtam neki, bocsi de így nem tudlak vinni közel 200km-át. Erre meg elkezdte mondani nekem azért nem viszem el, mert ő cigány stb.


Nem értett a szóból, hiába mondtam neki öltöz át megvárlak akkor elviszlek...


Hát nem csak durrogot magában és jól leértékelt.

2017. aug. 15. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért csekkollj le mindenkit és csak ajánlott arcot max 2 főt vigyél , távolból nézd meg a tagokat ha nem szimpi akkor surranj . Tarts magadnál paprikasprét . Lakásodba ha becsönget bárki beengeded ?
2017. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem volt egyszer egy kis taknyos hülyegyerek! A mellettünk lévő autósnak is beintett, meg az én vezetésembe is beleszólt. Kérdeztem tőle, hogy akar-e ő vezetni? Aztán egy kicsit csendben maradt.

Később azon nyavalygott, hogy neki időben oda kell érnie. Nyilván úgy csináltam, hogy ne érjen oda... :) Ezért a végén csak a felét akarta kifizetni. Mondom, akkor a csomagok maradnak. Ekkor egyből kifizette az egészet.

Tehát vannak parasztok, csak tudni kell kezelni őket! Ha a te autódba ül be, akkor ne ugasson, nyugodtan rakd ki. Még a pénzét sem kell visszaadni!

Sokan összekeverik a taxival.

2018. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!