Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki kolis egyetemen, es...

Aki kolis egyetemen, es keveset megy haza (ergo otthonrol nem tud hozni), hogy oldja meg az etkezeset? Szendvics? Esetleg foztok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
reggelire általában szendvics, főzni két naponta szoktam
2017. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
51%
Persze hogy főztünk. Aki gazdag volt, nyilván menzázott meg éttermezett de mi csórik szépen megvettük a tésztát, krumplit stb. és csináltunk kaját. Aki nem tudott, az megtanulta, az éhség nagy úr.
2017. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem kell ahhoz "gazdagnak" lenni hogy menzán menüt egyél, csak jó helyeket kell kifogni meg van sok helyen esti féláras akció, akkor már szinte ugyanannyiba kerül mint megvenni és megcsinálni.
2017. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Nekem kb. 5000 olt a havi kajapénz, abból nemigen menzáztam volna. Megvettem a legolcsóbb hozzávalókat és abból főztem. Ha valakinek kicsit több jut kajára, akkor viszont adom hogy a menürendeléssel olcsóbban kijön mintha ugyanazt megfőzné. Csakhát én nem ugyanazt főztem, nem vettem pl. húst mert arra nem telt. Most viszont, már dolgozóként simán jobban megéri a menü, nem rendelek mindennap, így havi 20 ezerből megvan a kajám. Diákként viszont volt hogy összesen volt havi 20 ezrem, kajára, kolira, bérletre.
2017. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!