Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy egy fiú szeretne barátnőt, de sosem lesz mert nem társasági ember, és keveset beszél, és van egy kis önbizalom hiánya?

Figyelt kérdés

Szerintetek van olyan hogy sosem talál valaki barátnőt, pedig szeretne?


Üdv

19f


2016. dec. 3. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2016. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
Aki keres az talál.
2016. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak otthon ülsz és nem mész sehová, nem beszélsz senkivel, még neten se, aha
2016. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de azért nemcsak a szociálisan fejlett menőknek lesz barátnőjük :) Nyilván ha meg se szólít senkit és otthon ül, valószínűleg nem lesz...
2016. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Jelen, pedig próbálkoztam nem lehet mondani, hogy nem! Nem vagyok a nők esete, átlagos vagyok, semmi extra, igényes és közvetlen voltam mindig. Önbizalom hiányom kamasz koromban volt, de ma már felnőtt vagyok. Kiábrándultam, mert látom, hogy aki átlagos csaj, az sem akar átlagos, főleg vékony pasival leállni, pláne ha nem 24 órában mosolygó, szórakoztató és nem trendi mindenben, felnyírt haj,drága okostelefon, jó autó(lepukkant nyugati vw), baráti kőrrel rendelkező, kissé beképzelt, akkor észre se vesznek.
2016. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen van. kommunikáción-önismereten kéne javítnai az önbizalom érdekében. az sokat számíthat.
2016. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lány is van ilyen.
2016. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt három dolgot írtál le:

- nem társasági ember

- keveset beszél

- önbizalomhiánya van.


Ebből a három dologból igazából csak az utolsó a hátrány. Szerintem ugyanis egyáltalán nem feltétele egy párkapcsolatnak az, hogy te legyél a társaságok fenegyereke és minden banda központja. Jó persze, a legtöbb lánynak az ilyen felszínes fiúk a vonzóak, de igazából sok rendes lány van, akik tudják, hogy nem mindig az ilyen nagydumás pasik a legértékesebbek. Szóval szerintem egyáltalán nem feltétele a barátnőszerzésnek, hogy társasági ember legyél és sokat beszélj.


Az önbizalom viszont nagyon fontos, mert akinek van önbizalma, van egy kiállása, az már fél siker, és ez egy férfit nagyon vonzóvá tud tenni. Főleg, ha mindig biztos a dolgában, van egy világképe, célja van, amiért tesz, és semmi nem rendíti meg, de ugyanakkor csendes, és keveset beszél, az ilyen pasi szerintem még vonzó is, és adhat neki az ilyesmi egy titokzatos sármot. Egyébként is, nem az a lényeg, hogy mennyit beszélsz, hanem az, hogy milyen belső értékeid vannak. Ha kedves vagy, meghallgatsz másokat, nem ártasz senkinek, de ugyanakkor van önbizalmad, akkor ezek a tulajdonságaid úgyis kiütköznek, és ha a lányok megismernek, akkor vonzó leszel a számukra. Csak jól kell ezt is csinálni.

2016. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!