Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is utálja az ünnepeket?

Más is utálja az ünnepeket?

Figyelt kérdés

Legyen az szülinap, karácsony.

Legtöbbről rossz emlékeim vannak, képmutatás, veszekedések, felvágások. Utálom ezeket a napokat, még jobban, mint az átlaghétköznapokat.


Legemlékezetesebb ezek közül, 3-4 éves lehettem, vártam a karácsonyt, nem az ajándékok miatt. Konyhába vacsoráztunk apámmal, kicsúszott a számon "várom a karácsonyt" elkezdett velem ordibálni. Anyám jött ki a konyhába, jól összevesztek, a veszekedés odáig fajult, hogy tányérok és poharak repkedtek, amik a falnak csapódva, szilánkosra törtek.

Szülinapok is hasonlóképpen teltek.


2017. okt. 18. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem semmi ilyenfajta rossz emlekem nincs az unnepekrol sot... inkabb csak nagyon jok megsem szeretem egyiket sem szoval nem vagy egyedul nyugi.
2017. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is ilyen élményeim vannak az ünnepekről, szerencsére amióta felnőttem, nem kellett egy ilyen élményben sem részt vennem. Nem mondanám, hogy utálom egyébként, egyszerűen teljesen közömbösek számomra, nem tud lázba hozni egyik sem.
2017. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell dolgozni hivatalos ünnepeken. És ezért nyilván szeretem :D
2017. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem utálom őket, valamikor régen még szerettem is, de mára megengedjük magunknak azt a luxust a férjemmel, hogy nem tartjuk meg egyiket sem. Úgy, ahogy mondom :) Nincs díszítgetés, köszöntgetés, sértődés, erőltetett ajándékok felesleges kacatok, veszekedés hülyeségeken...

Annyi pénzt spórolunk vele, hogy így bármelyik hétköznap megvehetjük magunknak vagy épp egymásnak, ami szeretnénk :)

2017. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én inkább dolgoznék, addig se vagyok itthon. :DD
2017. okt. 18. 17:46
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Ha valakinek a családja képmutató az nem az ünnep hibája
2017. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én se szeretem az ünnepeket...főleg a szilvesztert, karácsonyt stb...

unom, hogy állandóan összeül a család, megy a nagy kibeszélés, gúnyolódások, kötekedések...stb

2017. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
A naptári ünnepektől falnak megyek, nem bírom ezt a kényszeredett, műanyag jópofizást. Annyira kínos ilyenkor a légkör nálunk, hogy szobrot lehetne faragni belőle. Csak a számomra fontos emberek születésnapjával és az évfordulókkal foglalkozom, a többit tartsa az, aki akarja, de ne próbálja meg lenyomni a torkomon.
2017. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem csak szimplán hidegen hagynak.
2017. okt. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem jó élményeim vannak az ünnepekkel, így én mindig nagyon várom. Szeretek a családdal összeülni, ünnepi ételeket sütni/főzni, díszíteni
2017. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!