Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám rávenni magam,...

Hogyan tudnám rávenni magam, hogy ne érdekeljen senki véleménye? És ha bunkóznak velem ne vegyem magamra?

Figyelt kérdés

Ha beszól nekem valaki vagy bunkózik, akkor nagyon rosszul esik és napokig még rossz. Utána meg már csak ha eszembe jut.

És mindig mások véleményére támaszkodom, legyen az akármi. Pl. ha új hajam van, muszáj vagyok megkérdezni pár barátnőmet hogy ez most valóban jól áll-e vagy nem, mert ha csak én gondolom azt az nekem kevés. Önbizalmam, önértékelésem nem hogy kevés, hanem ismeretlen fogalmak ezek, de nem tudom miért van ez így


2017. aug. 27. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nincsenek legyőzhetetlen emberek.

https://www.youtube.com/watch?v=tDSn5j4K-M8

2017. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Hát azért kicsit túlzás, hogy ne érdekeljen senki véleménye. Csak azok véleményét kellene kizárnod, akiket nem ismersz, vagy tudod, hogy csak rosszat akarnak.


Viszont valaki véleményét kéred ki, hogy ne érdekeljen más véleménye:D


Ez a te természeted, ezen nem fogsz tudni szerintem változtatni. Annyit tehetsz, hogy ezt elfogadod. Én is ilyen vagyok, már megbarátkoztam vele. 19/F

2017. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Aki tud angolul, mindenképpen nézze meg, nekem rengeteget segített!

16/L

2017. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es.. ez nem igaz. Lehet változni. Ha az embernek van önbizalma de esze is, akkor elfogadja a kritikákat, megpróbál rájönni, hogy miért mondták, és mérlegel, hogy érdemes-e változnia, és elfogadni a kritikát, vagy felfogni, hogy nem építő, hanem sérrő jellegű, és elengedi a füle mellett.
2017. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és kimaradt, hogy én is ilyen voltam régen. Féltem, hogy vajon mit gondolnak rólam.... ez az önbizalommal van függésben. Nekem sikerült önbizalmat szeretnem, kinöttem ebből a rossz mentalitásból.


21F

2017. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd segít a reklám, hogy legyen önbizalmad, egy márkás drága cipő elhiteti veled, hogy OKÉ vagy.

A mellnagyobbító műtétnek is ez a lényege. Nagy a cicim ezért oké vagyok. Nagy a bicepszem, ezért oké vagyok.

Semmi gond, ne aggódj a reklámipar majd keres neked egy életcélt, ami meghozza az önbizalmad.

2017. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!