Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiken nincs egy deka zsír...

Akiken nincs egy deka zsír sem, azok hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Pláne úgy, hogy nem is sportolnak és nem is diétáznak, esznek amit akarnak.

2017. okt. 20. 13:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én 170 cm vagyok és 55 kg, mindenki szerint vékony, de tömény zsíros vagyok.
2017. okt. 20. 13:53
 2/12 A kérdező kommentje:
*de közben
2017. okt. 20. 13:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Genetika.

Nekem is van ilyen ismerősöm, többet esznek, mint én, mozgás semmi, és baromi vékonyak. Jobb az anyagcseréjük a miénknél, így jártunk.

Majdnem ugyanolyan adatokkal rendelkezem (na jó, 2kg-mal több vagyok), mint te, és ugyanez a problémám.

2017. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Ne keverd a szezont a fazonnal. Ilyen magassághoz ilyen súllyal tömény zsír nem lehetsz, csak löttyedt, az viszont nagyon.

Én eszem amit kívánok, ha olyan kedvem van, egész héten hajnali pizzázást tartok és egyáltalán nincs rajtam fölös zsír, kockás hasam van. Persze ehhez naponta, van hogy kétszer is edzek. 163 cm-hez vagyok 53kg, viszont tömény izom, még a derekamon is feszül a bőr. Soha az életben nem kellett és nem is voltam hajlandó diétázni.

Ami tippet tudok adni: erősíts! Kétlem, hogy zsírégetésre szükséged lenne, tessék súlyzós edzéseket végezni. Feszesít, kitöltöd a bőröd és nem csak lötyög rajtad :D

Tápanyagbevitelre figyelj. Lényegében teljesen mindegy, hogy mit nassolsz közöttük, de a főétkezések egészségesek, vitamin és fehérjedúsak legyenek. A feszes bőrhöz kell, hogy legyen elég vitamin a szervezetedben.

Igyál sokat, nagyon fontos.

Nálam ennyi a varázslat, több nem kell. 30 vagyok, mégis 18-nak néznek a feszes combjaim miatt.

Aki nem sportol, nem diétázik és mégis feszes, az vagy ~25 alatti, vagy nem ember :D

2017. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen, a genetika és a gyors anyagcsere is közrejátszik, nekem is volt ilyen barátnőm, de csak ruhában nézett ki jól, anélkül olyan löttyed volt, mint öreganyám :D
2017. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is van olyan ismerősöm, aki megeszik délelőtt 2 zacskó chipset, 3 szendvicset, délben egy nagy tányér főtt kaját, délután még egy zacskó chips meg 2 szendvics meg kis nasi is aztán nem hogy egy deka, de egy gramm zsír sincs rajt, én szerintem még a levegőtől is hízom...
2017. okt. 20. 14:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm, mondjuk ő egész nap édességet eszik. Vékony egyébként, de egyszer láttam róla bikinis képet, és elég löttyedt bőre volt.
2017. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok és kb 15 éve 53 kg vagyok a 175 cm-hez. Nálunk mindenki vékony és szálkás izomzatú. Genetika.
2017. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Skinny fat vagy, azért.
2017. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
alkati kérdés. A szerencséseknek átszalad az étel és kiszarják ,semmi nem raktározódik el. A másik meg alig eszik salátát csipeget és zsíros, egy tál jó kajától 1 kilót hízik.
2017. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!