Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyes fiúk hogyan lehetnek...

Egyes fiúk hogyan lehetnek annyira soványak, hogy egy deka zsír nincs a testükön? Mi a titka ennek?

Figyelt kérdés
Több fiú osztálytársam is megfigyeltem az öltözőben és egyesek ugyanolyan magassággal, mint én (182 cm) igencsak vékonyak. Én sem vagyok egy vastag gyerek, de mondjuk a hasamon meg a combomon van egy vékonyka zsírréteg. Viszont nekik abszolút nincs, sőt, még a hasaljuk felé is kilátszanak az erek a bőrükön át meg talán a lábszárukon is szórtabb fényben. Ez a testalkat elérhető vagy valamilyen edzésforma vezet ehhez? Mondjuk magammal összehasonlítva eleinte egy kicsit bizarrnak is tűnt.

2016. máj. 15. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyors az emésztésük. Tehát a kaja nagyjából még azelőtt kirülül a szervezetükből, hogy elkezdhetne belőle bármi lerakódni. Ez inkább adottság.
2016. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, pontosan úgy van ahogy az előttem szóló írta :)

Adottság kérdése és genetika. Én is ilyen vagyok, akármiből akármennyit ehettek, nem rakódik le semmi, viszonylag gyorsan át is megy rajtam a kaja. Sokszor 3 óránként megeszek egy főétkezésnyit, mert egyszerüen megéhezek :D

Mondjuk hobbiszinten sportolok is mellé, nem tudom az mennyit segít ezen, de mikor nem sportoltam rendszeresen, akkor is ugyan ilyen voltam, szval nem változott semmi :)

21F

2016. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze az emésztéshez. Én is ilyen vagyok, 0 zsír van rajtam, felnőtt vagyok, vékony,178cm, 3 naponta nagy wc-zek. Genetikai adottsàg.
2016. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!