Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek az emberek szerintetek...

Ezek az emberek szerintetek mennyire boldogok es elegedettek?

Figyelt kérdés

Van 1 evfolyamtarsam az egyetemen. Azt figyeltem meg rajta, hogy egyreszt az oltozkodese inkabb az elegans fele hajlik, de kb fele annyi ruhanemuje van csak, mint mondjuk a tobbieknek az evfolyamon. Viszont sokszor vesz inkabb dekor dolgokat, amivel a szobajat disziti esetleg az evszaknak megfeleloen. Eves szempontjabol, soha nem eszik fast food eteleket, es uditoket se iszik, max nestea-t, es inkabb banant eszik, vagy vlm szendvicset, de az se feher kenyerbol, nagy ritkan 1-1 kinder buenot. Szoval inkabb a lakascsinositasra kolt, minden evben vagy uj tablagepet, vagy ha nem azt, akkor telefont vesz, illetve multkor vett valami kutyat, amire evek ota vagyott,meg evente 1x elmegy a szuleivel kirandulni.

Az ilyen emberek, akik adnak ugyan az oltozkodesre, de keves ruhanemut hordanak es inkabb masra koltenek tenyleg boldogok, vagy csak nekunk mutatja azt,hogy mennyire kiegyensulyozott?


2017. okt. 21. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt vettem ki a kérdésedből, hogy szerinted a boldogság alapja a rengeteg ruha. Hát van még mit fejlődnöd.
2017. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég érdekes logikád van :D

Ha neked akarna bármit mutogatni, nem gondolod, hogy pont a puccra, a külsőségekre költene?

Én is "ilyen ember" vagyok. Van nő létemre két nadrágom, 5 felsőm, egy blézerem, egy kabátom és egy-egy csizmám és cipőm, hogy legyen mit felvenni, mert a meztelenséget büntetik. Azok az ízlésem tükrözik, szóval inkább az elegáns felé hajlanak... és ennyi. Nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam, így nyugodtan tudok arra költeni, amire valóban szükségem van, vagy tényleg szeretném. Jut bőven a hobbijaimra és prémium ételeket eszem. Én tökre boldog vagyok, az meg, hogy más mit hámoz ki a külsőmből, nem izgat :D

2017. okt. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne boldog? Vagy éppen miért ne lehetne boldogtalan?


Nem a ruha menyiségén múlik a boldogság, hanem azon, hogy mit teszel ami boldoggá tesz. Tényleg van még hova fejlődnöd. Ráadásul az igazi boldogság alapja pont az, hogy átéled és nem az hogy mutogatod másoknak.

2017. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van 3 fajta ruham, mindegyikbol tobb ugyan olyan darab van, es teljesen boldog vagyok.
2017. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!