Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti támogatnátok azt hogy a...

Ti támogatnátok azt hogy a készpénzt megszűnjön? Ha lenne egy ilyen bejelentés hogy beszüntetik hogy fogadnátok, s nagy többség hogy fogadná?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem ebbe a toppicba tartozó kérdés alapvetően de érdekel az emberi oldala is.

2017. okt. 21. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt sem bánnám ha maga a pènz megszűnik.
2017. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Annyi hátránya van, hogy ha mondjuk csak bankkártyán lenne a pénz, akkor ha ellopják, akkor mindent elveszíthet, előnye, hogy kp.-t nem tudnának lopni.

Szerintem egyes boltoknak ez nem lenne kifizetődő, jó megoldás.

Nekem tetszene.

2017. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én támogatnám, amennyiben tényleg zavartalan lenne minden bankkártyás fizetés és egyéb. Értve ez alatt:

- ha ellopják az irataimat és a kártyát, és bejelentem/visszavonatom a kártyát rendesen, akkor ne 20x kelljen elmennem a kormányablakhoz és a bankba felváltva azért, hogy le tudjak venni a számlámról pénzt. Volt ilyen alkalom, soha többet... szarul tájékoztattak többször is a bankban és a kormányablaknál is, a hócipőm tele volt vele.

- mindenhol vezessék be a terminált, és akadálytalanul lehessen használni (és igen, a pizzaszeletesnél meg a kínai boltban is)

- az szimpi, hogy minden fizetés visszanyomozható, így nincs olyan, hogy "hát kapsz még zsebbe vmennyit, de lehet, nem az egészet egyszerre"

- külföldön mindenhol lehessen fizetni forintszámlával is

- a pénznyomtatásra fordítható pénzt értelmes dologra használják fel minden országban, nálunk pl. ne az újabb stadionra

2017. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Zaur válasza:
Jo kerdes csak sok a buta valasz a kerdesedre maris adom a valaszt!A kezpenz soha nem fog eltünni a vilagbol mert a bank rendszer ebböl el az emberek 99% tartozik valamelyik banknak! Összeomlana a rendszer de szerencse vannak okosabb emberek igy ök mindig elörebb jarnak nalunk amugy nem nem tamogatnam nem is tudom milyen valaszokat vartal,hisz tudod te is,hogy nem fog ilyen törtenni!
2018. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elképzeltem, ahogy a hajléktalanok bankszámlára lejmolásznak. :)
2018. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!