Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki nektek a fontosabb szemely...

Ki nektek a fontosabb szemely anyuka vagy szerelmetek parotok?

Figyelt kérdés
marmint en anyanak segitek meg minden de a szereto vagy az aki felnevelt a fontosabb en velemenyem csak mindenkinek mas
2017. okt. 21. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem édesanyámnál nincs fontosabb. Szerelmem/párom volt már 5, és lesz is még ugyanennyi, de édesanyám nem. Ha valaki meri, nyugodtan mondja a szemembe, hogy anyuci pici fia vagyok, és lefejelem rögtön. Anyukám fia vagyok, de pici nem. 42/188 cm/98 kg.
2017. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Anyukámat nagyon szeretem, de mivel nem ő nevelt, nem ő a legfontosabb, hanem a Nagyszüleim és a Nagynéném, velük nőttem fel. Utánuk jön a párom és a többi szerettem.

Ráadásul tisztában vagyok vele, hogyha anyunak köztem és a mostani férje között kéne választania, az eddigi évek tapasztalatai alapján nem én nyernék.

24N

2017. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

egyértelműen a párom, ő az én családom


anyám az apámnak első, ez így van jól

2017. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nagyon fontos számomra..
2017. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az anya fontosabb, már csak azért is, mert egy szeretővel lehet, hogy szakítasz, a szüleid viszont mindig a szüleid lesznek.
2017. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Abszolút a férjem. Támogat mindenben, segít előre jutni, segít felállni a betegségemből, nála tökéletesebb társat nem is kérhetnék a sorstól.

Ha édesanyámon múlt volna, most vagy halott lennék, vagy egy gyárban robotolnék és adnám haza a pénzt a mai napig, miközben vasvillával üldöz el a közelemből kérőt, barátot, bárkit.

Ezért is hálás vagyok a férjemnek, hogy eltűrte a hülyeségeit és elszabadított onnan, még amikor járni kezdtünk. 29/N

2017. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férjem, ez egyértelmű.


A családom is fontos, de most már a kedvesem a családom.

2017. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!