Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek ki a fontosabb? A...

Nektek ki a fontosabb? A gyereketek vagy a szerelmetek/férjetek/feleségetek?

Figyelt kérdés
Ha valami miatt választanotok kellene a párotok és a gyereketek között, kettejük közül kit választanátok? Miért?

2016. jún. 5. 15:30
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
90%
a karjaidat vágják le inkább, vagy a lábaidat?
2016. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen a gyerekemet választanám. Azért, mert bármennyire is szeretem a férjemet, ő egy önálló, felnőtt ember, a gyerekemért viszont felelős is vagyok amellett, hogy szeretem. Amúgy én a karom és a lábam között is tudnék választani.
2016. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
48%
A gyerekemet mindenképp választanám, és ha a párom kérne, hogy mondjak le a gyerekről, a páromról mondanék le; gyerekem meg valós ok nélkül nem kérné, hogy válasszak közülük, max akkor, ha csúnyán viselkedett vele. Na ha most arra irányul a kérdés, hogy a párod nem akar gyereket, te meg igen, de szeretnél ővele maradni, hát akkor nem egyeznek a nézeteitek vagy valami, mert olyat nem lehet, hogy félig lesz is gyereketek, félig meg nem. Ha meg már nagy korú lenne a gyerekem, akkor mindenki menjen arra , amerre akar, senki nem választhat el se egyiktől, se másiktól. Hogy a párom vagy a gyerekem közénk állhatna, az az opció nem létezik. Egyébként meg , ez nekem nagyon durva kérdés, hát ha lógnánk valami szakadék fölött, akkor mentenénk, ami (aki) menthető, vagy mittudomén. Viszont a gyerek fiatalabb. De lehet, hogy mind meghalnánk. Milyen kérdés már ez? Megőrülök, hogy előnyben részesítgetünk családtagokat, hát komolyan egyébként, jól írta az első válaszoló is nagyon, hogy a karod vagy a lábad, agygörcsöt kaptam ettől a kérdéstől. Nyilván mind a kettő fontos nekem, és ha lehet, akkor mind a kettőt választanám, ha tökéletes a harmónia, nem küldeném el a páromat, gyerekemet meg alapból nem. Mi ez a sorrendezés, ne versenyeztessük a szeretteinket, mind a kettőt szeretjük, akkor mind a kettőt szeretjük. Ha boldogok vagyunk együtt, akkor királyság van, ha meg nem, akkor elengedjük egymást, ha valamiből adódik megoldhatatlan nézeteltérés. Borzasztó ez a kérdés, most kiakadtam. Kicsit a sírás határára is kerültem tőle.
2016. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
44%
*A félig lesz gyerek, félig nem részhez még: Ha a párom nem akarna gyereket, én pedig igen, vagy fordítva, akkor szakítanék
2016. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
51%

A kisfiam.

Párom lehet még,ha akarom,fiam,amilyen ő,soha. Igazi "anyatigris vagyok,ha ez nem is szimpatikus.

2016. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
84%
Az en anyam a parjat valasztotta. S hogy miert? Kerdezd meg ot.
2016. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, a legtöbb ember, aki tudatosan szülte a gyermekét, tervezett gyermek volt (és akiknek becsúszott, de ettől függetlenül örültek neki!), azoknak szerintem minden esetben a gyermeke/kük lesz az első helyen. Persze, a párjuk, szerelmük is fontos, de én meg vagyok győződve hogy az egy családi szerepben (ha osztályozni kell) csak a második helyet kapják meg.

Nem mellékesen, én is igy lennék ha gyermekem születne, ő lenne a fontosabb.

Lehet megkövezni, de én a gyermekemet választanám. Persze, ha ebbe a szituációba kerülnék, én úgy gondolom hogy akkor a párom/férjem hibája lenne. És akkor biztos nem a gyermekemet dobnám el!

Manapság a legtöbb egészségügyi problémát lehet kezelni, tehát nem értem ez a kérdés (mégha elméletileg is), de miért merül fel? :)

2016. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
58%
A gyerekért tűzbe megyek ha kell .Az életemet is adnám érte. Egy másik ember nem az én vérem még ha szeretem sem.
2016. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
52%
Ez személyfüggő. Attól függ, kivel milyen a kapcsolat. Szülőt lehet írni? Mert akkor ők. De a kettő közül a gyerek. Ő mindig a gyerekem marad.
2016. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
54%

nehez kerdes, es nem is tudom, mi motival arra, hogy ilyeneken gondolkozz. meg nincs gyerekem, de ha lenne, es mondjuk eletveszelyes helyzetben 1 embert tudnek menteni, akkor azt mentenem meg, akinel tobb esely van a tulelesre. ha esetleg a ferjeme lenne a dontes, hogy engem vagy a gyereket mentse ki, o is valoszinuleg igy velekedne, mint en.

mas azonban,ha meg nincs gyerekunk, es egyikunk szeretne, a masikunk nem . ezesetben en nem hagynam el a paromat egy olyan " gyerekert", aki meg sem szuletett meg, es nem keresnek csak azert masik partnert, hogy lehessen gyereken.

harmadik eset is elofordulhat, ha nem tervezunk gyereket, de teherbe esek. ha a partnerem nagyon nem akarna a gyereket, akkor en eroszakkal nem tartanam meg, mert szerintem undorito, mikor sok no "csak azert is " megszuli a gyereket, hogy neki legyen igaza, es nem utolso sorban neki legyen egy " cuki babaja", amely gyerekeknek legtobbszor eleg tre gyerekkor jut apa hianyaban.

2016. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!