Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel a hozzáállással csak...

Ezzel a hozzáállással csak rontok a helyzeten?

Figyelt kérdés

A kérdést megfogalmazni elég nehéz, ez nem egy olyan dolog, amit be lehet határolni és beletömöríteni egy kérdésbe.

Szóval az a helyzet, hogy nincs párkapcsolatom. Nem is szeretnék, már egy éve ez megy. Annyira elhatárolódtam ettől a kérdéstől. Természetesnek veszem, ha kérdezik, hogy nincs barátom. Teljesen normálisnak tartom.

Most elhatároztam, hogy nincs időm ilyenekre, tanulni kell, sportolni, olvasni, művelődni, hobbival foglalkozni. Egészen jól működött a kis stratégiám egészen mostanáig.

Most rámtört valami furcsa érzés, hogy valami mégiscsak nincs így jól. Eddig teljesen úgy voltam vele, hogy egyedül is éppen ugyanolyan boldog tudok lenni, mint egy másik ember mellett. Szerintem a kettő nem függ össze, boldogság nem szerelem kérdése. De valójában én is tudom, hogy kell valaki, hiszen társas lény az ember végtére is. A valaki alatt nem akárkit értek. Nem tudom, hogy én vagyok most akkor furcsán összerakva. Vagy ez teljesen elfogadott és normális dolog, hogy egy 18 éves lány abszolút nem foglalkozik a fiúkkal és a pasizással? Vagy ezzel csak rontok a helyzetemen?

Köszönöm a válaszokat!


2017. okt. 21. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 39 évesen vagyok ugyanígy. Nem ismerkedtem sohasem, még csak nem is csókolóztam egyszer sem az életben. A szüleimen kívül még senkit sem öleltem át. Én már elkéstem azzal, hogy változtassak.
2017. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért nálam nem ilyen drasztikus a helyzet és nekem volt már kapcsolatom.
2017. okt. 21. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Eddig 2 barátom volt, az utolsóval 11.-ben szakítottunk. Akkor teljesen kétségbe voltam esve még hónapokig, hogy úristen, az osztályban minden lánynak van pasija, csak nekem nincs, tök gáz...De azóta se volt senkim és annyira nem is érdekel már, sőt, kicsit örülök is neki, ugyanis nem tudom, mennyire lenne időm suli mellett valaki másra is. Meg valahogy élvezem ezt a szabadságot is, hogy ha mondjuk hazajövök iskola után hullafáradtan és a nap hátralévő részében csak aludni akarok meg megnézni egy filmet és senkivel nem akarok beszélni se, utána senki nem kéri rajtam számon, hogy mit csináltam, miért nem voltam egy teljes elérhető, stb...

Mondjuk neten szoktam beszélgetni fiúkkal, egyszer megismertem egyet úgy másfél éve, aki közel is lakott hozzám és a személyisége is magával ragadó volt és végül sikerült beleszeretnem, szóval vele el is tudtam volna képzelni, de eléggé megbántott...Azóta még annyira se vágyom egy kapcsolatra, mint előtte :"D

Bocsi a szófosásért :)

19L

2017. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 évesen még nem vagy elkésve semmivel, nincs miért aggódnod.
2017. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Kell valaki, de én erre inkább azt mondom, hogy az a valaki ne csak azért legyen, mert azt érzem kell valaki. A legtöbb mostani savanyú kapcsolat a "kell valaki az ember mellé" témára épül elég csak körülnézni :)
2017. okt. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!