Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki nem illik be...

Szerintetek ki nem illik be az X-faktorba?

Figyelt kérdés

Nekem a mostani emberekből mindenki tetszik, Tóth Bettinát kivéve... Értem, hogy egyedi műfaj, de szerintem tehetségtelen.

Ti kit ejtenétek ki?


2017. okt. 21. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Én Bereznay Dánielt. Szerintem erőtlen a hangja,még nem érett meg egy ilyen versenyre. Bár az xfaktor színvonala is rohamosan csúszik lefelé.
2017. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
84%
A mentorokat.
2017. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek, a mentorok.
2017. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
mentorok
2017. okt. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem senki nem tetszik igazán, csak Bettina.

Oké, hogy nem tetszik, de attól még nem tehetségtelen.

Ideje lenne már megtanulni, hogy a nem tetszik, az nem azt jelenti, hogy rossz vagy tehetségtelen. Én például nem vagyok oda Serenaért vagy Bereznay Daniért, de nem mondom rájuk, hogy tehetségtelenek, mert hallom, hogy nem azok, pedig nem tetszenek.

2017. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én Bettinában semmit sem látok... Jó a produkciója, de a hangja nem fog meg egyáltalán, nekem inkább kínzás. Rappelni tud úgy ahogy, de amikor az énekelni kell olyan, mintha egy haldokló madarat hallgatnék vagy nem tudom xd
2017. okt. 22. 08:10
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

"Ideje lenne már megtanulni, hogy a nem tetszik, az nem azt jelenti, hogy rossz vagy tehetségtelen."


Azt is meg kellene már tanulni, hogy sok esetben ha valami nem tetszik az azért van mert igenis rossz.

Attól hogy valaki "különleges" attól még nem feltétlenül lesz jó. Én az előző műsort láttam csak, de az egész felhozatal 1-2 kivételt tekintve egy nagy kalap szar. Kicsit olyan ez az Xfaktor mintha csak kabaréja lenne annak amit az Xfaktor képviselni akart régebben.


Abban viszont egyetértek a fentebb szólókkal, hogy a mentorokat simán lehetne kukázni mind, egyszerűen fogalmuk nincs mi a feladatuk, csak oda vannak ültetve majomkodni. Kicsit olyan az egész, mintha egyetemen a Diplomavédésemre nem neves oktatók, nagy tiszteletű szakmabeliek jönnének el, hanem első éves gólyák.


De ha szigorúan a színvonalat nézem, akkor tökéletesen beleillik mindenki, mert egyszerűen a béka s..gge alatt van.

2017. okt. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem idén kihagyhatták volna az egész műsort...

Senki nem illik oda, se a mentorok, versenyzők közül is kettő olyan van akire azt mondom hogy ér valamit, de a többit én a mentorházba sem vittem volna.

A mentorok iszonyatosan rossz munkát végeznek, semmi ízlésük, eleve ott szúrták el hogy rosszul válogattak be embereket, és leginkább a mentorház előtti feladatnál cseszték el leginkább, na meg a mentorházat is. Puskás Peti elég poénosan gondolta az "elit csapatot" amit összehozott, közülük egyedül az opera énekesnő akinek helye van a műsorban ami jó választás volt, de a többi...

De a többi mentorról is megvan a negatív véleményem. Gigi nekem eleve nem szimpatikus, pedig jó énekesnő, tudom jól hogy ő honnan indult, de nem azzal van a bajom mentornak állt, hanem azzal akinek egészbe jutott hogy ő legyen a mentor. Nem azért mert nem tartom őt rá alkalmasnak, mert az lenne, csak a gond az hogy alig van tapasztalata, hogy szinte nulláról készítsen fel versenyzőket hetente egy műsorra eleve iszonyatosan fiatal még ehhez, oké sokat csinált, tisztelem is a Gigit de én kb 3-5 évvel később kértem volna fel zsűrinek.

Na Bye Alex az akinek nem tudom milyen fura ízlése van, de az ami alapján ő választott be embereket egyedül Serena kivételével mindegyik olyan hogy szívem szerint már a táborból hazazavartam volna őket. Tóth Bettinek elég érdekes stílusa van amivel úgymond nincs baj mert az X-faktornak egyik lényege az hogy minél érdekesebb versenyzők legyenek benne, igaz amit Betti a tegnapi adásban művelt az meglepően jó volt számomra, nagyon jól döntött hogy picit váltania kell, számomra ez sok jót tett neki, pedig nagyon unszimpatikus nekem, de ha esetleg ilyennel nyitott volna még a legelején szerintem többen megkedvelték volna, viszont tuti hogy Alex nem vitte volna tovább.. Gáspár Lacinak bírom a dumáját, meg ő legalább tudja honnan kezdett, csak a gond az hogy a zenekarokat nem tudja megfelelően felkészíteni már kiesett kettő, igaz hogy nagyon nem is voltak zenekarok, nagyon ennél jobbat sem tudtak volna betenni az élő műsorba, de ha picivel több energiát fektetett volna beléjük talán eljutottak volna az 5. helyig kb.

A műsorvezetőt is sokan szidják. Jogos valamilyen szinten, mert tényleg olyan amilyen, csak azért picit vegyük észre hogy egy színésznő aki éveken át csak színész volt, és hirtelen szinte pár hónapja kapott felkérést arra hogy legyen műsorvezető és rögtön egy elég nagy műsort kapott nulla tapasztalattal ami azért picit meredek így elsőre szerintem. Eleve ha műsorvezetőt akartak volna belőle jobb lett volna kisebb műsorokba betenni hogy gyakoroljon meg legyen némi rutinja arra hogy egy ekkora nagy falat műsorral megtudjon birkózni. Látom hogy igyekszik, vele nincs bajom, csak szerintem nulla tapasztalattal nem kellett volna rögtön ebbe a műsorba tenni. Mivel szinte nem köt le az X-faktor már a tavalyi faktort is úgy néztem hogy online visszanéztem pár produkció és ennyi.

2017. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon unalmas volt a tegnapi műsor. Szerintem Lívia, Serena, és Ricco (a Klaudiája nèlkül) aki tud énekelni. De Lívia már befutott operaénekesnő, Serena külföldi, Ricco is az, de ők már 2. helyezést értek el egy német tehetségkutatóban. Tehát minek ez a műsor?!
2017. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csukika888 válasza:
90%
szerintem ebbe az ide X Faktorba senki nem illik bele a mentorok közül talán Puskás Peti de még őt sem mondanám és Tóth Bettina ellenszenves és idegsítő az idei x faktor úgy szar ahogy van
2017. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!