Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illik lányoknak nadrágban...

Illik lányoknak nadrágban bálba menni?

Figyelt kérdés
(Természetesen elegáns ruházatban, csak a szoknyát mellékelve.)

2017. szept. 29. 05:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Én elmennék veled.
2017. szept. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Nem.

Minthogy vannak olyan éttermek, ahol megtagadhatják a lelépést, ha nem megfelelően van felöltözve a vendég, konkrétan nincs csokornyakkendő, zakó és ing a férfin.

Vannak helyek, ahová pedig a nőket nem engedik be fedetlen vállal és nadrágba.


Elképzelhető, hogy itt beengednének, de nem illik. Még ha idősebb hölgyről van szó, a kornak megfelelő báliruhában illik menni, ha hagyományos értelemben vett bálról van szó.

2017. szept. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem, nem vagyok idős, fiatal vagyok, de szerintem a kérdés olvasása után nem is gondolnátok mennyire.:D Igazából tavaly is voltam ebben a bálban, akkor szoknyában, de akkor is nehéz volt magamraerőltetni, mert nagyon nem szeretem hordani.:D Na mindegy, ha akkor kibírtam idén is ki fogom bírni.:)
2017. szept. 29. 06:25
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Vannak kifejezetten alkalmi nadrágok, abban minden további nélkül mehetsz, egyszer szövetnadrág - még ha elegánsabb is - nem igazán illik ilyen helyre.
2017. szept. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van akár menyasszonyi nadrágkosztüm is, ami elegáns:


[link]


Ilyesmi - más színben, de hasonlóan elegáns szabással - tökéletes bálba is.

2017. szept. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

2-es: "Vannak helyek, ahová pedig a nőket nem engedik be fedetlen vállal és nadrágba. "



Hol van ilyen? Mert legfeljebb valamilyen elmaderadott arab országban lehetséges!

2017. szept. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Sosem hordok szoknyát, így mindig nadrágban megyek, elegáns kosztümben

A második válaszoló idióta

2017. szept. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan ismerőseim, akik sosem hordanak szoknyát. Van még hogy jobban is néznek ki, mint egyesek szoknyában. Semmi probléma sincs ezzel. Kivéve azt, hogy egyesek ilyenkor, főleg ha fiatal vagy, rádszállnak, hogy de miért nem vagy szoknyában. De ők sem sértésből mondják, csak hát ugyebár kissé szokatlan.
2017. szept. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alain Delon ***** válasza:
55%
Én is a 2-nek válaszolnék, hogy amit leírt, fogyasztóvédelmileg erősen megkérdőjelezhető.
2017. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azt nem írtad milyen bálról van szó..?

Én a hétvégén megyek szüretibálba.ott pl. nagyon sok nőn szokott lenni nadrág

2017. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!