Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami komoly pszichés problém...

Valami komoly pszichés problémám lehet?

Figyelt kérdés

Àltalàban szomorù ès egykedvű vagyok,nem tudom èlvezni az èletet. Ez azèrt van mert nem tartom magamat alkalmasnak az èlethez,egyszerűen ùgy èrzem nem èrdemlem meg,hogy èlek. Emiatt sokszor van öngyilkos gondolataim,illetve bàntani is szoktam magam. Règebben pengèvel karcolgattam a vègtagjaimat,mostanàba ha szarul èrzem magam a tükör előtt erősen fejbevàgom magam aztàn nèzem,ahogyan sìrok. Ès ez rohadtul megnyugtat.

17/L



#lány #iskola #Pszichè
2017. okt. 22. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán borderlnie személyiségzavar.

De a lényeg,hogy szerintem rosszúl gondolkodsz. Ha gondolod írj rám,szívesen meghallgatlak,hogy mit miért gondolsz így.

2017. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Keresd fel minél hamarabb az iskolapszichológust vagy ha nincs, akkor magánpszichológust, aki segít! Feltárjátok az okokat, segíteni fog elindulni a helyes úton. :) Nem vagy ezzel a problémával egyedül, sőt.

A problémád kezelhető, de ehhez elengedhetetlen,hogy te is akard. :)

2017. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Atlagos tinilany problema, de komoly gond, keress pszichologust.
2017. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom,a körülöttem lèvő tinilànyok èlvezik az èletet,szòrakoznak. Èn nem jàrok el sehovà,ha elmegyek rosszul èrzem magam,a tömeg ,emberek miatt.

Mindig azt èrzem,hogy nem vagyok olyan ember mint a többi,kevesebb vagyok.

2017. okt. 22. 15:41
 5/9 A kérdező kommentje:

Van valami màs praktika a pszichològuson kìvül?

Olyanokat,mint pl:vàltozzak meg ha ìrtok ìrjàtok màr oda,hogy hogyan.


A pszichològus elèg dràga.

2017. okt. 22. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:

"A pszichològus elèg dràga."

A pszichologus ingyen van, a haziorvos ad beutalot.

2017. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs ingyen.

(Kulfoldi)

2017. okt. 22. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Kulfoldon is van ingyenes pszichiatria, legalabbis az egeszsegbiztosito minden civilizalt orszagban fizeti.
2017. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Drága a pszichológus. Na még ha drága is, nem fontosabb a mentális egészséged, mint a pénz? Én úgy gondolom,hogy de.
2017. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!