Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Céltalanul bolyongok az...

Céltalanul bolyongok az életben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 19:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején. :)


Mi esne MOST a legjobban? Mire vágysz?


Mi miatt lettél céltalan? Visszahúz valami? Esetleg rossz dolgok történtek veled? Nem tudod ki vagy? Mi az oka szerinted, hogy nincs kedved semmihez és csak lézengsz?

2017. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
A célok a konformistáknak valók. Sodródj az árral, mint a hippik vagy a punkok anno. Én hasonló mentalitást képviselek, és nekem ez így jó. Csak a fogyasztói társadalom maszlagja ez. ,,Légy kisbirka, és éld le az életed egy mókuskerékben! Nem gondolkozol, nem kérdezel, csak azt csinálod, amit mondok!" Hányinger.
2017. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Rossz dolgok történtek csak velem, nem tudom mi segítene engem az életben, csak vegetálok.
2017. okt. 23. 22:08
 14/20 anonim ***** válasza:
Örökké ezen akarsz keseregni és pazarolni a drága időt VAGY változtatsz? Mert ha változtatni akarsz és egyszer boldog lenni, akkor nagyon rossz a hozzáállásod. Ha nem akarsz elmélyedni a témában, nem fog sosem sikerülni, mert ebből csak úgy lehet normálisan kikerülni, ha tisztában vagy magaddal, elég elhivatott vagy és kitartó. Ha feltenném azt a kérdést, hogy ki vagy te valójában és mire vágysz pontosan tudnál rá válaszolni? Egyáltalán érdekel? Nem törődsz magaddal, így hogyan szeretnél bármit is tenni?
2017. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom miként törődhetnék magammal, és nem is tudom miért kell élnem ha egyszer haszontalan vagyok.
2017. okt. 23. 22:36
 16/20 anonim ***** válasza:
Javaslom a pszichológust.
2017. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Bizonyára megoldás lenne. Azontúl valami miatt semmi jövőképem sincs, ezért vegetálok.
2017. okt. 23. 23:09
 18/20 anonim ***** válasza:
semmi gáz, bolyongj tovább...mindenki azt teszi csak nem meri bevallani
2017. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"nem is tudom miért kell élnem ha egyszer haszontalan vagyok" Hát elég sok "haszontalan " ember bolyong itt a Földön, több mint hét milliárd. A világ, a csillagok, bolygók, a növények, állatok a természet ragyogóan meg lenne nélküle.

De ha már itt vagyunk, igyekezzünk minél mélyebbre jutni a megismerésben és valahogy kifejezni azt - írni, rajzolni, festeni, táncolni, énekelni, zenélni.

Keress valamilyen kifejezési formát - és írj naplót. Minden nap, napi ritmusban, kézzel.

És ha már ennyien itt vagyunk, és ilyen nagy a világban a szenvedés- akkor az a legjobb, ha megpróbálunk egymásnak segíteni, enyhíteni az érző lények szenvedését.

2017. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs normális verziója a neten, ha nem tudsz angolul, akkor meg főleg nehéz, de van egy olyan musical, hogy Avenue Q. Nekem nagyon tetszik, és lehet, hogy neked is segítene.
2017. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!