Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok miért járkálnak...

A cigányok miért járkálnak fel-alá, össze vissza céltalanúl a vasútállomáson?

Figyelt kérdés

Éppen megfigyeltem már direkt tegnap,hogy bármerre megy vonat,bármelyik irányba,egyre sem szállnak fel,nem utaznak. Ott járkálnak egész este.


Ne azzal gyertek,hogy biztos ki akarnak rabolni valakit,mert be van az egész állomás minden sarka kamerázva és az állomás épületében egy biztonsági őr a monitorok előtt űl.


Hangoskodnak,rohangálnak fel-alá,de a kamera néző ember is meg a vasutasok látják mi van és soha nem szólnak semmit,hogy utaznak-e valamerre vagy várnak valakit,nem küldik el sem őket,rendőrt se hìvnak,semmi.


Én,ha szólnék nekik,hogy mi célból vannak az állomáson (amihez amúgy semmi közöm),biztos megvernének,lehet meg is ölnének. Mit lehet ezek ellen tenni,amit leírtam,hogy csinálnak.


Miért csinálják ezt?

Milyen fajta emberek ezek,hogy va vasútállomáson csatangolnak mindig?


És álltalában olyan 15-25 év közötti ,körüli fiúk.



2016. dec. 20. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan leírtad, hogy minek vannak ott!

Annyi eszük meg nekik is van, hogy majd a kamerákon kívül intézik az "ügyeiket".

2016. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Be vannak katizva.
2016. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Mifelénk általában csak a "Tesó tudnál adni nekem pár forintot? Kéne busz/vonatjegyre nincs nálam annyi" vagy "Ne haragudj ki tudnál segíteni, egy kis kiflit tudjak venni, három napja nem ettem" és hasonló típusú természetes barna legények csinálják ezt. Kitalálnak mindenféle szívszorító történetet, hogy lehúzzanak pár forinttal. Legális rablás.
2016. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a megérzésed, van benne valami igazság.
2016. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Megkérnek valakit vegyenek vonatjegyet, hogy hazatudjanak utazni szegény párák -a jegyet pedig azon nyomban visszaváltják pénzre-


Szerintem a vonatállomáson dolgozók is reménykednek abban, hogy úgy járnak mint szegény József Attila

2016. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Varjak h elmenjen a vonat, odebb mennek, azt lopkodjak a sineket ott ahol nincs kamera
2016. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!