Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Miért viselkedik sok banki dolgozó így? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

nemrég nyitottam junior számlát. Megérkezett a bankkártya, de a pin kódos boríték nem jött meg.vártunk egy ideig, aztán visszamentem a bankba. Mondtam hogy sajnos nem érkezett meg, erre lehordott a nő, hogy biztos nem vettem észre hogy megjött. Aztán megnézte a gépbe, nem látta hogy ki van küldve. Erre azt mondja, akkor biztos személyesen adtam meg amikor a számlát létrehoztam...( tanúm van rá, hogy nem így volt.) Mondtam is hogy biztos vagyok benne hogy nem ez történt... Kérdezem hogy akkor most mi a teendő. Azt mondta a nő: új pin kódot kell rendelni. Kérdezem, hogy ez pénzbe kerül-e. Azt mondja igen, pár száz forint de pontosan nem tudja...Belementem mert ugye kéne használnom a kártyát. Megkérdeztr hogy melyik fiókba küldje ez új jelszót. Mondtam, hogy ide, mert messze lakom a többi fióktól.

1 hét múlva jött is az sms, hogy megjött az adott bankba az új jelszó. Be is mentem érte. A nő elkezdte keresni, nem találta. Számon kért, hogy biztos elnéztem és nem az volt az sms-ben. Mutassam már meg neki az üzenetet. Apukám telefonjára ment az sms. Nem tudtam megmutatni. Akkor azt mondta a nő, biztos akkor apám már átvette.mondom neki: nem, esetleg megnézné-e a gépben. Nagy nehezen megnézte a gépben ( közben facebookozott!!!! a telefonján) és kiderült, hogy ezt is elrontották mert egy más fiókba küldték... Kérdeztem, hogy ez hogy lehetséges? Mi legyen akkor? Erre a nő azt mondta idézem: " 30 percre van a másik fiók, nincs messze, menj oda, nem olyan fárasztó"

Megköszöntem és elmentem, nem akartam jelenetet mert egy csomó ember állt sorban mögöttem. Megjegyzem 5 pultból 3 volt nyitva, abból 1 működött.a másik kettőben ültek a dolgozó hölgyek, egyik a körmét reszelte, másik meg a telefonját nyomkodta....


2017. okt. 25. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem viselkedik sok banki dolgozó így. 20 éve járok rendszeresen bankba és még sose viselkedtek velem így.

Olyat meg csak filmen láttam, hogy valaki a körmét reszelgeti munka közben :)

Szerintem keress egy másik bankot, mert akármi gondod, intézni valód lesz, mindig csak akadályokba fogsz ütközni, ahelyett, hogy normálisan segítenének.

Egyébként nekem is volt ilyen, hogy a nem érkezett meg PIN kód. Kiderült, hogy egy régi címemre küldték. Pedig én bejelentettem mindig, amikor elköltöztem. Elnézést kértek.

2017. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én bankot váltanék. Nem mondom, hogy a jelenlegi bankomnál toppon vannak, mert volt már majdnem egy órás várakozás, aztán "pont" kihagyták az én sorszámomat véletlenül híváskor, meg levontak összegeket, amikor már nem kellett volna, mert "pont" elkerülte egymást két adat, de legalább sűrűn elnézést kértek.
2017. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy nem küldtem el a fenébe egy nálam 20 évvel idősebb nőt.... lehet hogy gáz de alig 18 évesen nincs sok tapasztalatom az ügyintézésben, próbálok kedves lenni az emberekkel.. ezért máris én lennék a szánalmas? és máris megérdemlem ezért hogy átverjenek meg lekezeljenek?
2017. okt. 25. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolj, arra nem miattad volt olyan, amilyen. Lehet gyermeket akar, és ismét elvetélt, vagy nem kapot lekváros croassant a pékségben. Én mindig így látom a bunkókat.
2017. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

6


az ilyen jobb is, ha elvetél.

2017. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most írnám hogy azonnal panaszkönyv vagy/és felettes kérése..de 18 éves félénk tini nem fogja ezt tenni. Viszont helyedben felmondanám az egész bankszámlát ,nem érdemes ilyen helyet támogatni.Kismillió normálisabb bank van,lehet még olcsóbbak is.
2017. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2017. okt. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!