Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van vagy...

Szerintetek igazam van vagy csak túlreagálom a helyzetet?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer eljárok a Burger Kingbe, ahol általában az alagsorban fogyasztom el az ételemet mert nem nagyon szeretek nyüzsgésben enni. Evés közben zenét hallgatok fülhallgatóval, hogy a külvilágot teljesen kizárjam arra a 10-15 percre. Ennek ellenére szinte minden étkezésem alkalmával odajön hozzám 1-2 ember aki a wc kódját akarja elkérni tőlem a blokkról. Engem ez már kezd rohadtul idegesíteni, szeretném azt a kis időt nyugalomban, zavartalanul eltölteni, de esélyem sincs rá mert állandóan mindenféle idegennel kell foglalkoznom, ez a legutóbbi eset pedig teljesen kiverte a biztosítékot. Egy 50 év körüli férfi a kajám fölé hajolva a hátamhoz érintve a kezét közölte, hogy neki "pisilnie kell". Az ilyennek nem sül le a bőr a képéről? Nekem eszembe nem jutna odamenni egy étkező idegenhez ilyen dologgal (főleg úgy, hogy a közeli boltokban szintén van mosdó csak ugye az nem olyan tiszta mert oda bárki bemehet), és szerintem a fülhallgató is elég markáns jelzése annak, hogy nem akarom hogy hozzám szóljanak. Titeket zavarna hasonló szituáció vagy csak én kapom fel feleslegesen a vizet?

2017. szept. 24. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarna, igen. Ülj máshova!
2017. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem járok ilyen helyekre, de biztos hogy bosszantó! Viszont ne húzd fel magad ezen..nem ér annyit. Aki oda megy hozzád legközelebb mondd meg hogy nem vagy vécés néni/bácsi és kész
2017. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Hetente egyszer azért ezt ki lehetne bírni. Ne forgalmas nyilvános étkezdében akard megtalálni a nyugalom perceit. Simán odaadod az illetőnek, és már ott sincs. Az, hogy odamennek hozzád, nem rólad szól, hanem ők vannak segítségre rászorulva. Ők se élvezik, hogy kuncsorogniuk kell a WC-ért. Hogy hozzádér, az kulturálatlan. És? Nem csak egyetemi professzorok élnek országunkban. Lehet neked akármi a véleményed róluk, ők akkor is ilyenek. Egy kis tolerancia a te közérzetednek is jót tesz.
2017. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan jönnénk oda és éppen olyan hangulatban lennék, hogy nem kívánom az emberek társaságát, akkor nagyon is zavarna. Pofátlan, vagy sem... Én még egyszer sem mentem oda senkinek, de ha nagyon nem lenne más lehetőség, akkor megtenném. Alapjáraton szívesen segítek az embereknek, és most nehogy egy fecnin húzzam fel magam. :) Szerintem te se idegeskedj rajta, egyszerűen add nekik oda, vagy mondd el kódot, ha meg nem akarod, akkor még mindig beadhatod, hogy már kidobtad. :D
2017. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vicces "Pisilnem kell" Eszel, egy ötvenes fószer megérinti a hátad "pisilnem kell"

Ez számomra vicces, gondolom így nézőként. Az már nem vicces, hogy a kajád fölé hajolt, bizonyára mikro-köpet részecskék és genetikai (haj,fanszőr) mikro organizmusok kerülhettek a hambira.


Ott te összehúztad magad (fülhallgató), nem kizárása a világnak, hanem énszűkítés, és sokkal nagyobb eséllyel szólítják meg az ilyan illetőt, aki befordult, mert veszélytelen.


Egyébként soha sem kérdeznék meg ételt fogyasztó embert, hol a WC. Csak egy olyan kis magábafordult "senkit", ellenben akin látom élő ember, és figyel a környezetére, nem kockáztatnám meg, hol a WC kérdéssel, mert úgy küldene el melegebb éghajlatra, hogy az csuda volna.

2017. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!