Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a melegekről...

Mi a véleményetek a melegekről? Ismertek melegeket? Ők milyen természetűek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ismerek és ismertem melegeket. Olyan természetűek, mint a többi ember, aki nem meleg.
2017. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Személyesen nem ismerek sajnos, pedig nagyon szeretnék egyszer egy meleg barátot. Nem gondolnám, hogy mások lennének, ők is ugyanolyan emberek, mint mi. Mindenkinek megvan a maga természete.
2017. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek, vannak meleg barátaim. Ugyanolyan emberek, mint bárki más, csak nők helyett a férfiakhoz vonzódnak, nem tudom miért kell túlmisztifikálni a dolgot..
2017. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Én meleg vagyok.
2017. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Ismerek, lanyt. Meglatszik rajta, hogy az.

De akkora szive van, olyan jo lelku,kedves, mint masok fele annyira se.

2017. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Semmi különös, ők is ugyanolyan emberek mint bárki más. Igen, többet is ismerek. A legjobb barátom is az:) Amikor megismertem még "nem volt meleg", alsós gyerekek ugye elég ritkán tudják ezt. Na mindegy, az a lényeg, hogy nem változott meg attól, hogy rájött kikhez vonzódik, ugyanolyan imádnivaló ember mint előtte. A többiek se különbek, mint más hetero emberek.
2017. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan olyanok mint bárki más, nekik is van jó és rossz oldaluk. Átlagemberek, csak saját nemüket szeretik.
2017. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem ismerek meleg embereket, de ha ismernék, én sem tennék nagyon különbséget köztük és más emberek között. Szerintem teljesen el kell fogadni őket, és ugyanolyan emberek, mint mindenki más. Nyilván köztük is vannak rossz emberek és jó emberek, ugyanúgy, mint a fehérek között és a feketék között, a nők között és a férfiak között, stb.

De örülök, hogy - előző válaszok alapján - sokan vannak hasonló véleményen, akik ugyanilyen elfogadóak. :)

2017. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 CFB ***** válasza:
93%

Pontosan ugyan olyan emberek, mint más.

A legjobb barátom az. Jobban bízok benne, mint bármiben. Még sosem bántott meg. Mindenki mással minimum egyszer veszekedtem, vitatkoztam, vagy vagy én bántotta meg őt, vagy ő engem.

Általában kevesebbek, megértőbbek, segítőkészebbek, mint a többi ember. Mindenről lehet velük beszélgetni.

2017. okt. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!