Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a melegekről?

Mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
A Magyarországra jellemző átlagos mentalitást tanulmányozom.

2017. ápr. 9. 02:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ha lehet azt is írjátok le, hogy nagy városiak vagytok, vagy vidékiek, illetve, hogy kb melyik korcsoportba tartoztok.
2017. ápr. 9. 02:15
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Amig egy ember normális velem, pont nem érdekel, mit csinál a hálószobájában. (debreceni vagyok)
2017. ápr. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Szülők általéli bizalom viszony probléma.


Ettől kezdve a probléma már következmény.


A melegek, nem háborús versenyek.

(ezért jogot formálnak arra, hogy kikiabálják, a neveltetési, szülői neveltetési problémájukat, és ebből társadalmi bajt, generálnak)

Hanem inkább érzelmi hiány-szenvedettek.

Ez ellen "lázadnak".

Nekik, kellene egy erre specializált intézmény, ahol szakemberekre lenne szükség.

Csak, hogy erre sem intézmény, és sem szakember nincs, ezért maguk szeretnének gyorsabb megoldást. Mint a bürokratikus rendszerek.

Más, hasonló depresszív problémákra is ugyan az e jellemző.

Még ezekre nincs más, ... mint elítélés.

Itt tart a világ.

Rengeteg a lelki beteg.

A szülőknél kellene kezdeni.

Bocsi, kedves szülők, nem tehetek róla.

Csak Nálatok az első megoldás. -és ne fogjátok a kórházakra, iskolákra. stb.

Egyszerűen ésszel nevelés.

Ok?

2017. ápr. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Semmit, nem ismerek egyet se.


Mivel nem nagyon szoktam meleg megnyilvánulásokat látni, fura elképzelni, biztos gusztustalannak is találnám, de semmi közöm hozzá mások hogyan élnek, amíg nem avatkoznak bele az én életembe.

2017. ápr. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%

Magánügynek tartom, emiatt nem is szívesen látnám utcán.

Ettől függetlenül, ha valaki nem divatból/figyelemfelkeltésből teszi ill. nem ez határozza meg a személyét, akkor semmi bajom vele. 2 meleg haverom is van, mindkettővel szívesen beszélgettem párkapcsolati gondokról is, ettől függetlenül társaságban inkább nem kérek a nyálazásból.

Közepes város/30F

2017. ápr. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Semmi bajom velük.

Persze, amikor előttem szinte egymásnak esnek, az zavar, de az a férfi+nő pároknál is.

Nincs közöm hozzá, hogy otthon mit csinálnak.

Nem értem miért ítélik el sokan, az ő életük, az ő döntése.

Budapest, 16/L

2017. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

21F Miskolc

Alapvetően semmi bajom nincs velük, csak ne legyenek degeneráltak(parádéra járnak, provokatívan öltözködnek, stb).


Amellett a tény mellett viszont nem mehetek, hogy a melegek körében sokkal nagyobb a pedofilok és a nemi erőszakolók aránya, így a gyerekeink érdekében zéró tolerancia, rendszeres vizsgálat és ha gyanu merül fel akkor megfigyelés a minimum.

2017. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nincs bajom velük.Egyedül a melegfelvonulás zavar, mert elméletben azt akarják, hogy fogadják el őket, de ezzel csak feltünősködnek, és ezzel ellenszenvet váltanak ki.
2017. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Előző vagyok

14/L és városi

2017. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Ameddig nem tudom hogy meleg, addig nem érdekel. Márpedig normál esetben nem kellene hogy tudjam, mert kit érdekel.
2017. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!