Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti voltatok már úgy, hogy...

Ti voltatok már úgy, hogy boltba sorba előttetek is vannak és mögöttetek is, és épphogy elfértek, és aztán jön egy csaj aki köztetek akar átmenni?

Figyelt kérdés
Csak álltam, és kamilláztam, hogy nem igaz, hogy nem látja, hogy be vagyok szorítva.
2017. okt. 28. 12:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Elengedtem.
2017. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Élet nagy problémái...
2017. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Valahol át kell mennie..Na de azért csak átfért nem ? Micsuda problémák :)
2017. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem, soha nem volt meg ilyen, el se tudom kepzelni mit erezhettel hogy emberek koze kellett menned meg alkalmazkodnod masokhoz.


Amugy havonta egyszer lepsz ki a lakasbol, vagy a bejarono szokott bevasarolni, hogy ennyire meglep a valosag?

2017. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

És? Mit csináljon? Repüljön át felettetek? :D

Mindig van hely elengedni valakit. Csak arrébb húzol egy kocsit és máris tök nagy hely van.

2017. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy apróság, de tény hogy idegesítő.


Én alapból utálok sorban állni, tömegben lenni, utálom mikor előttem, mögöttem lökdösődnek az emberek. És nálam is rendszeres hogy mindenki engem néz a leggyengébb láncszemnek és előttem, mögöttem, rajtam keresztül akar mindenképp átbújni.


Ez még egy sornál egy emberrel nem is gáz. De volt hogy rendezvényen voltam kint, jött 1-2 ember, persze mellettem bújnak át. Onnantól meg mindenki aki látta hogy mozgás van, elkezdett előttem, mellettem, rajtam keresztül közlekedni. Aztán már kifejezetten csúnyán néztek hogy "miért állok az útba"...

2017. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem kocsival voltam, két kocsi között, és képzeljétek el nem havonta egyszer megyek boltba, vagy emberek közé, de mikor tudja az ember, hogy több kört kell mennie, és látja, hogy vannak akik nem figyelnek oda a másikra, csak mennek, pedig csak annyit kellett volna tennie, hogy szépen a sor mögött megy el, mert láthatta, hogy mi a helyzet, de én ha nagyobb lendülettel léptem volna hátra a mögöttem lévő kocsit nem csak súroltam volna, hanem hátast dobtam volna.

Csak kíváncsi voltam, ki hogy reagál ilyen szituációra.

2017. okt. 28. 12:52
 8/19 A kérdező kommentje:

6-os ezt próbáltam elmagyarázni, hogy kíváncsi vagyok, hogy ki hogy reagálna ilyen szituációba.


Tömegben egymást taposni szerintem szomorú dolog, pláne, hogy egy apuka gyerekkel is volt mögöttem, és előre engedtem őket, aztán egyszer csak jött egy csaj, és lesz.ta, hogy én hogy vagyok megszorulva. És tudtam, hogyha hátralépek súrolni fogom a kocsit ez volt a szerencsém.

2017. okt. 28. 12:56
 9/19 A kérdező kommentje:
5-ös majdnem én repültem, a csajnak csak annyit kellett volna tennie, hogy a sor mögött kimegy.
2017. okt. 28. 12:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor máskor felveszed a támadóállást és azt üvöltöd ez itt az én helyem itt élve nem jutsz át! Meglátod ki fog kerülni és lesz helyed :)
2017. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!