Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akar tőlem a csaj ha...

Mit akar tőlem a csaj ha megkérdem tőle mit akar tőlem erre otthagy? Facebookon.

Figyelt kérdés

Agyam megáll ha valaha megérthetem a nőket.

Van a sulimban egy csaj nem egy osztály ugyan, akivel összevissza tán még soha nem is beszéltem max pár mondatot.

Rámír a facebookon (nem friend!) hogy helló hogy vagy? (Mintha a legjobb haverok lennénk és naponta dumálnánk)

Mondom jól, kösz

Mit csinálsz a téli szünetben?

Semmi különöset

Nem tudnánk találkozni? Szeretnék mondani valamit.

(még sose volt közös ügyünk nem is beszéltünk még nagyon mi a francot akarhat megbeszélni?)

Erre írom: Milyen ügyben szeretnél velem találkozni?

Erre ő: na mindegy, akkor szevasz.


És ennyi.

Azóta csönd.

????


Hát most ez mi volt?

Mi a francot akart? Találkozni oké. Na de bevágja a durcást csak azért mert rákérdezek hogy majdnem idegenként mit akar tőle?

Mert azért ne játsszuk a barmot, az hogy egy suliba járunk az kb semmit se jelent.

Attól még mi idegenek vagyunk.


2016. dec. 30. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok megkérdeztem a csajt, hogy "na de most komolyan te akarsz tőlem valamit" és bevan fagyva 1 napja.


Ha tőlem kérdeznének ilyent azonnal tudnék válaszolni..nem tudom sokszor bele gondolok, de tényleg néha csak a magyarázat marad, hogy igazából nincs semmi tényleg ennyire g**i buták.

2016. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Kedden iskola, megkérdezed.
2016. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kérdezi a halál. ő akar valamit tőlem és nem fordítva.
2016. dec. 30. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát valamit tuti akart ugye, csak inába szállt a bátorsága. Ha véletlen bejön neked, most lépéselőnyben vagy. Ha nem, akkor meg nem kell foglalkozni vele.
2016. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mi lehetett, de tetszik ez a párbeszéd. :D

Szerintem most azt akarja hogy rohanj utána hogy megtudd mit akart mondani. Kicsit beképzelt csaj lehet.


Velem olyan volt, hogy egy csaj elkezdett depiskedni, azt mondta hogy mindenki megbántotta őt, letörölte magát facebookról, majd megkérdeztem őt online hogy mi a baja. 1 óra múlva után írt hogy ha játszik nem tud írni, és lelépett.

?????????????

2016. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ti meg férfiak annyira szerencsétlenek vagytok. Valószínűleg bejöttél neki csak félt kezdeményezni ezért itt akart facen keresztül, csak megijedt, és lezárta a témát. Gondolom azóta sem beszéltetek.
2017. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!