Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor kiírtok egy konkrét...

Amikor kiírtok egy konkrét esetet teljes őszinteséggel, nem féltek, hogy valaki lebuktat? Vagy rájön a másik fél, hogy ő róla van szó?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem van ilyen üldözési mániám? Nem féltetek soha? Volt már, hogy rájöttél vagy sejtetted egy-egy kérdésnél, hogy rólad van szó?

2017. okt. 28. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

Két japán szót kell megjegyezned. A kotenáj és a hotena. A kotenáj, az aminek a dolgok látszanak. A hotena, amilyenek a dolgok valójában.

Egyébként nem.

2017. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
két magyar szót kell megjegyezned, egyik a "kerüld" a másik "a hüjéket"
2017. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Én csak attól tartok, hogy privátban belefutok ugyanabba.

Viszont tegnap pár tag tegnap mindenki hozzászólásán végigszántott és mindenkinek bemásolta ugyanazt a sablont. Vagyis nem tudta, hogy én nem lány vagyok, gondolom így akart ismerkedni. Kiírtam, hogy na itt van megint menetrend szerint, persze név és üzenettartalom nélkül. Erre magára vette az egyik és nekem rontott privátban :D

2017. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 egy szót kell :D megjegyezned, feldobtad a kedvem. És ez hotena.
2017. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én félnék, ezért nem is írom ki, vagy ha igen, akkor elferdítem benne a nem lényeges dolgokat...
2017. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#5-ös, beszélgetünk privátban? :DDD

Egyébként olyan dolgokat, amik nagyon konkrétak, én sem írnék ide nyilvánosba. Maximum akkor beszélnék ilyenekről, ha már tudom nicknévről és írási stílusról, hogy az illetővel még nem beszéltem.

2017. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld.
2017. okt. 28. 14:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
miért féljek? hiába kicsi a világ, nem elég apró, hogy ne történhessen meg több közel azonos történés több helyen is.
2017. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Olyan általános dolgok vannak itt leírva hogy az minden utcában megesik..Ha valaki meg tényleg egyedit ír,arra egyből ráírják hogy ez kamu.
2017. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Én itt beszélgettem valakivel heteken keresztül, összevesztünk, majd kiírt egy kérdést, hogy hogyan kéne bocsánatot kérnie. Végül kibékültünk és bár elsőnek tagadta, később bevallotta, hogy ő volt. :D
2017. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!