Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők. Odaköltöznétek a...

Lányok, nők. Odaköltöznétek a párotokhoz, ha viszonylag kicsi (kb.40 négyzetméteres) háza van és nincs benne wc (csak kint az udvaron) illetve fürdőszoba?

Figyelt kérdés
Kérlek indokoljátok a válaszotokat.

2017. okt. 28. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Akkor sem, ha nem lenne sajátom. A fürdőszoba nálam életkérdés. (Nem túlzok, komolyan nem bírnám, ha nem zuhanyozhatnék napi rendszerességgel.) Nem ítélkezem, mert tudom, hogy nem mindenki él jó anyagi körülmények között, de amíg van más lehetőségem (és én megoldom, hogy legyen), addig semmiképp sem költöznék ilyen helyre.
2017. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

"Nem túlzok, komolyan nem bírnám, ha nem zuhanyozhatnék napi rendszerességgel"

Az, hogy nincs fürdőszoba, még nem jelenti azt, hogy tisztálkodni sem lehet.

2017. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha nincs más lehetőség, én odaköltöznék. Azoknak, akik itt igénytelenségnek titulálták, ha nincs fürdőszoba, üzenem, hogy a két fogalomnak köze nincs egymáshoz. Én ilyen házban nőttem fel, illetve huszonévesként a mai napig gyakran megyek haza az albérletből több napra, és minden nap fürdök ott is, ahogyan a szüleim is. Van lavor, víz, szappan, akinek van rá igénye, az meg tudja oldani. Tévedésben él, aki csak a putris cigókat azonosítja ezzel, sajnos az én szüleimnek se volt rá pénz, hogy ezt így kialakítsák, sőt egy időben anyu kénytelen volt kézzel is mosni, mégis senki meg nem mondta volna rólunk. Sőt elárulom, régen a nagyszülőknek se volt fürdőszoba, mégse jártak koszosan. Attól, hogy a mai világban már ezek a kényelmi megoldások megadattak, nem csak ez az egyetlen járható út a tisztálkodásra.


Szóval nekem nem lenne gond, viszont biztosan dolgoznék rajta a párommal közösen, hogy át tudjuk alakítani a házat, vagy esetleg hozzáépíteni, és kialakítani benne egy fürdőszobát. Nem magam miatt, vagy hogy az ismerősök mit mondanak. Hanem azért, hogy ha pár éven belül szeretnénk esetleg gyereket, akkor nekik egyszerűbb legyen.

2017. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Miért? Mert vannak alapvető igényeim. Pl télen nem akarom befagyasztani a valagam, és fürdésnél megfázni. Meg a tanyasi élet se vonz. Ez van. Nem vagyok finnyás, pisilek én bokorba is, de -10 fokban nem.
2017. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én adnék pénzt neki, hogy csináltasson egy fürdőszobát... kettőnknek csak van annyi pénze, hogy legalább 1 kis helyiséget építtessünk, ahol van egy kád vagy zuhanyfülke, meg egy mosdó és vécé.
2017. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A fürdőszoba nem léte nem igénytelenség, de azok a teleszart fabudik rohadt undorítóak.


Nálunk is volt, néha ma is, hogy egy napra nyáron elzárják a meleg vizet, mert valamit csinálnak a csövekkel... gyerekkoromban ezt mindig lavórral oldottuk meg, de annyira körülményes volt. Alapból zuhanyzom, azt nem lehet megoldani, tehát egy lábáztatónyi langyos vízben kell mindent megoldani... nem, tinédzserkorom óta inkább jeges vízzel, de zuhanyozom. Mindennap hajat mosok, akkor is, ha csak hideg víz van.


Nekem nincs kedvem rákészülni meg programot csinálni egy fürdésből. Meg lavórban pancsizni. 10 perc és kész. Legalább ennyi kényelem legyen 2017-ben.

2017. okt. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem költöznék. Ha nincs is saját lakásom inkább laknék albérletbe, ahol van wc és fürdő a lakáson belül. Gyerekkoromban mi is olyan házba laktunk, ahol kint volt wc meg egy zuhanyzó-szerű. Gyűlöltem, mikor hidegben, sötétben ki kellett mennem. Plusz az ilyen udvari pottyantósok nem túl tiszták, félnék attól hogy valamilyen fertőzést összeszedek. A kicsi ház nem vészes, laktam kb ekkora lakásban lakótárssal, el lehet lenni benne. Viszont a benti wc, fürdő hiánya nálam kizáró ok.
2017. okt. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

"Plusz az ilyen udvari pottyantósok nem túl tiszták, félnék attól hogy valamilyen fertőzést összeszedek."


Akkor menjél be egy -korszerű- nyilvános női WC-be, ahová az ilyen "igényes hölgyek", még a falat is körbeszarják!!

2017. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Akkor menjél be egy -korszerű- nyilvános női WC-be, ahová az ilyen "igényes hölgyek", még a falat is körbeszarják!!"


Tudom hogy néznek ki, elég undorítóak szoktak lenni úgyhogy pont azért nagyon ritkán használom, csak ha nincs más választásom. Viszont nem tudom ez mennyiben kapcsolódik a kérdéshez, csak azért mert a nyilvános wc-k is bacitanyák nem lesz egy udvari jobb. Főleg hogy a nyilvánost csak alkalmanként használom az udvarit meg akkor állandóan kéne.

2017. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!