Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjen magával egy nem...

Mit kezdjen magával egy nem túl okos fiatal érettségi után?

Figyelt kérdés

Tudom, májusban lesz és még messze van, de ha akkor teszem fel a kérdést már késő és addig is csak tengődök. :)


Szóval nem vagyok túl okos ember, felsőoktatás nem jöhet szóba, abban nyilvánul meg egyszerűségem, hogy elolvasok egy szabályt akár 1 mondat akár több, soha az életbe nem tudom megtanulni, meghallgatok egy előadást akár politika akár bármi más elfelejtem, szerintem ha a youtube nem piros csíkozná alá a videót én még egyszer megnézném nem emlékeznék mi volt benne. Iskolát is nagy nehezen, kettesekkel viszem végig. Matekozni és nyelvet nem tudok, erről papírom is van, érettségizni nem kell e kettő tantárgyból, helyette másik kettő van értelem szerűen.


Tehát számolni nem igazán tudok, se nyelvet és ez a kettő a legfontosabb szerintem. Na meg persze a feledékenységem. De időpontokat megjegyzek, mondjuk előre tudom nagyjából, hogy melyik ismerősömnek mikor van a születésnapja vagy mondjuk tudom, hogy a negyed éves kötelezőmet meddig kell kifizetni, de ezek alap dolgok, kb. ez az egyetlen dolog amiben "jó" vagyok.


Kiegészítés, jogsit azt megcsináltam mindenből elsőre, de nem igen szeretnék foglalkozás szerűen vezetni, úgy szeretek autózni meg leköt, de hogy a szakmám is az legyen azt nem bírnám ki.


Önbizalmam sincs nagyon, mondjuk lenne ha lenne mire. Nem azt szoktam mondani, hogy buta vagyok, csak tisztába vagyok a képességeimmel.


18/F


2017. okt. 29. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem kell vallásos baromságokkal fárasztani privátban a kommentelőket... Nem kért belőle senki.
2017. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Engem még nem ért el a vallás, privátba, mesélhetnék, hogy utcán miket művelnek a jehovák, fúúú mindig megkérdezem ,hogy " erre mi a bizonyíték" aztán összenéznek. Informatikához kell matek, ezt meg onnét tudom, hogy egyik rokonom informatikus, Ő mondta.
2017. okt. 29. 20:35
 13/15 anonim ***** válasza:
hat neked akarmit mondunk semmi se jo, akkor menj el egy biztonsagi őr tanfolyamra és legyél biztonsági őr, érettségizett biztonsági őrt felvesznek bankba is akár illetve jó helyekre, igy egész jó pénzt kereshetsz szinte nulla munkával csak ott kell lenned ennyi, ennél jobbat már nem tudok normális szakmákhoz mindhez kell valamennyi matek csak úgy megsúgom.
2017. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
"hat neked akarmit mondunk semmi se jo" Dehogynem, Biztonsági őr egy jó ötlet. Erre nem is gondoltam, és csak 120 ezer egy tanfolyam :) és indul egy nyáron is, legalábbis itt. KÖSZÖNÖM. :)
2017. okt. 30. 07:53
 15/15 anonim ***** válasza:
hát igazabol ha van egy kis szerencsed akkor munkaugyi kozponton keresztul is elvegezheted a biztonsagi őr szakmat ingyen sot meg ők fizetnek neked amiert tanulsz, de ehhez az kell hogy erettsegi utan beregisztralj a munkaugyibe es kell egy kis szerencse is hogy pont induljon ott ilyen kepzes mert egyebkent ott surun vannak tanfolyamok ingyen es meg fizetest is kapsz minden honapban amiert tanulsz, de ha ez nem megy es elvegzed penzert az is jo, bebiztositod magad lesz penzed aztan ha megis ugy dontesz hogy akarsz meg masik szakmat is akkor biztonsagi őr munka mellett tudsz meg tanulni pl levelezon vagy felnottkepzesben azokat hetvegen tartjak.
2017. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!