Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az utóbbi időben befordultam....

Az utóbbi időben befordultam. Kb 3-4 éve. Az érettségi után kb, mikor új suliba kerültem. Ott nem bírtam az embereket, nem volt társaságom. Mit tehetnék? (Lent folytatódik) 21/F

Figyelt kérdés
4 en vagyunk a családban a szülők a húgom és én. Tejlesesen el vagyok zárkózva mindenkitől. Apu már kiskorom óta nem beszél velem csak a munkáról. Anyum meg kérdezősködött a lányokról stb, de elzárkóztam nagyon. A tesómmal sem beszéltem soha semmi ilyesmiről :( Úgy érzem még most is depressziós vagyok, mert semmihez nincs kedvem, barátaim nincsenek, nem bírok kimozdulni itthonról. És mikor ezek az érzések előjönnek, a szüleim jutnak eszembe, hogy mit gondolnak, hogy elmegyek akárhova is. Mindig az van bennem, amit apám tanított, hogy ha nem csinálod a dolgod, akkor nincs haszon. Ezért is van, hogy a legtöbb időmet a munkának szentelem. Mindig a munka stb. Anyám meg annyira félt, hogy nem bírok kimozdulni, még ha akarnék is. Szeretnék barátnőt, de mindig az van az eszemben, hogy nem lesz rá időm, meg hogy mit gondolnak a szüleim. Nem vagyok magabiztos és önbizalomhiányban szenvedek. Nem tudok senkivel sem beszélni! Ezen kívül több problémám van, de azt most hiába írom le. Folyamatos stresszben vagyok. Az orvoshoz is elmentem, aki annyit mondott, hogy semmi bajom, csak mozduljak ki. Ki is mozdulnék, csak azt nem tudom kivel. Normálisnak tartom magam. A szüleim miatt háttérbe szorulnak az érzelmeim és a vágyaim. Ha valahova el is szeretnék menni mindig jönnek az aggodalmak.

#magány #húg #befordulás #apám #fiatal szórakozás
2016. aug. 23. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Érettségi után én is úgy éreztem,hogy magányos vagyok.Az egyetem miatt egy másik városba költöztem,koleszba.De nem találtam a helyem.A szaktársaim szinte kivétel nélkül unszimpatikusak voltak és arra is elég hamar rájöttem,hogy nagyon unalmas dolgokat tanulunk.Nem erre számítottam.A koliban a szobatársaimat meg szinte gyűlöltem.Bunkó parasztok voltak na.Fogtam magam és haza költöztem.A szülővárosomban beiratkoztam egy teljesen más szakra,ami már elsőre érdekesnek és kihívásnak tűnt.Ott rögtön a beiratkozáskor megismerkedtem olyan emberekkel,akik szimpik voltak.Neked is olyan közegbe kellene kerülnöd-vagy olyan embereket kellene keresned-,akiknek ugyanaz az érdeklődési körük,mint neked,és minden rendben lesz.
2016. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
...szóval ide le is írhatnád,hogy hol laksz és mik a hobbijaid.Talán lesz valaki,aki nem lakik messze tőled és azonos az érdeklődési körötök.
2016. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!