Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a kis...

Mi a véleményetek erről a kis szösszenetről?

Figyelt kérdés

“Csoportos beszélgetés:

Heather: Sziasztok csajok! Mizu, hogy vagytok? Jól telik a szünetetek?

Ashley: Szia H! Velem csak a szokásos, apuval és Karennel vagyok Londonban. Veled? Nem vagyok jól, és ebből következően a szünet sem jó. Nem akarom velük lenni, Leedsben szeretném tölteni ezt a hetet, veletek. De ez nem megoldható. Persze ennek is Karenn az oka, ki más is lenne... de mindegy. Neked legalább jól telik?

Heather: Sajnálom, Ash, tudom, hogy nem könnyű azok után vele és az apukáddal együtt tölteni az egész szünetet, méghozzá ott, ahol történt, de már csak három nap és jöhetsz is vissza! Nem olyan sok az. Én itthon vagyok, de nem szívesen, jobb szeretnék most még inkább Noellel lenni, de a szüleim persze nem hagyják. De ettől függetlenül jó meg minden, de mégsem teljes. Nagyon hiányzik. Nem bírok ki még egy hónapot nélküle! Bele fogok őrülni!

Ashley: Ah, tudom milyen, így voltam még annó én is Codyval, de már szerencsére vége. Persze neked ez teljesen más... Amúgy pedig nagyon félek, hogy mi lesz majd a suliban. Te nem?

Heather: De... próbáltam rávenni anyut, hogy igazolja le, de ő hajthatatlan... azt mondja hogy "ne meneküljek el a problémáim elől" és hogy "küzdjem le az akadályokat" mert szerinte ez ilyen könnyű, de valójában nem. Épp ellenkezőleg. Én is félek. Talán jobban is, mint bárki más.

Ashley: Nálam jobban? Lehetetlen... ki sem merek mozdulni itthonról, pedig még csak Lily közelében sem vagyok. Ő a Bahamákon van, én mégis itt dekkolok, várva hogy rámírjon, és folytassa a kérdezősködést. Nem bírom ezt. És tudom, hogy el fogom majd szólni magamat.

Heather: Akkor sem hibáztatnálak.

Ashley: Köszönöm, Heather. Nagyon rendes vagy. Remélem veled is minden jól lesz.

Heather: Ne aggódj, megleszek.„


Saját irományom egy része. Kíváncsi lennék a véleményetekre.


2017. okt. 29. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy ha nem változnak át senki rovarrá vagy ízeltlábúvá,akkor rossz a kategória.😂
2017. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Captain Logic ***** válasza:
100%
A kategória befigyel.
2017. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl erőltetett, egy csoprtbeszélgetésben senki nem ír így. Fél mondatokkal zajlana a beszélgetés. Plusz ilyen személyes témákat inkább beszélve tárgyalnának ki nem írásban
2017. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy elő kell vezetni a karaktereket, de azt lehet hosszabban, apránként is. Ez így erőltetett, a való életben nem így írnak/beszélgetnek egymással az emberek. Főleg akkor nem, ha minden résztvevő tud minden előzményről.
2017. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eroltetett.
2017. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttál te már csoportos messenger beszélgetés? Mert az nagyon nem ilyen. Nálunk minden reakció max kb 4-5 szóból áll, és a témák mindig egybecsúsznak. Pl:

X: voltam ma fagyizni

Y: lol, jó neked

X: :D eleg fos volt

Y: fosról jut eszembe

Z: de joooo, en is akaooook

X: mondom sz.r volt

Z: nem baj, akarook

X: [giffel reagál]

Z: [giffel reagál]

Y: ma voltam eloszor babysitterkedni, es tokre izgultam, hogy minden rendben legyen. oda is erek, noci mindent elmond, telefonszam, tudomisen, jol van. elmegy. kisgyerek, mint aki csak erre vart, ugy osszefossa magat, mint annak a rendje. :D :D :D

X: amugy is minek eszel annyi edesseget?

X: behaltam :D

Y: fuuuuj :D

Y: mert finom

(A jelen párbeszéd teljes mértékben beteg agyam szüleménye. A valósággal való mindennemű egyezés a véletlen műve.)

2017. okt. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem tudtam végigolvasni. Szerintem a legnagyobb gond vele az, hogy nem olvastatja magát. Nem írsz gördülékenyen, és tényleg erőltettnek tűnik az egész. Ezt az egészet megoldhattad volna úgy, hogy mondjuk a főszereplő (már, ha van) sétál valahol, aztán gondol a barátnőire, és küld nekik egy üzenetet a hogylétükről érdeklődve. Bele kellene szőnöd valami mást is, mert így nagyon unalmas. És, ahogy az előttem szólok írták, manapság egy 'chatelés' nem így zajlik. Az emberek a lehető legrövidebbre fogják a mondanivalójukat, vagy rövidítik a szavakat, ahol csak bírják. A fent leírtakat inkább egy párbeszédnek képzelem el, ahol a csajok, tegyük fel, egy kávé mellett beszélgetnek.
2017. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas, akadozó, sztorija meg nincs.

Inkább simsezz.

2017. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!