Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kis szösszenetről?

Figyelt kérdés

A férfi leissza magát, a nő csak be van csiccsentve.

A férfi megcsal, a nőnek kalandja van.

A férfi, amikor elválik, tönkre teszi a családot, a nő befejezi a jövő nélküli kapcsolatot.

A férfi kiabál, a nő csak hangsúlyozza az igazságot.

A férfi kínozza a gyerekeket, a nőknek csak az idegei nem bírják.

A férfi nem foglalkozik családjával, a nő megvalósítja önmagát.

A férfi egy erőszakos bunkó, a nő csak kényszerből határozott.

A férfi munkamániás, a nő független.

A férfi lusta, a nő regenerálódik.

A férfi hazudik, a nő diplomata.

A férfi pazarolja a pénzt, a nő néha magának is vásárol.

A férfi, amikor jól néz ki - narcisztikus piperkőc, a nő egyszerűen ápolt.

A férfi egy szerencsétlen, a nő néha elveszettnek érzi magát.

Egy nő azért megy egy férfihoz, mert azt gondolja: majd megváltozik, de úgysem fog soha.

Egy férfi azért vesz el egy nőt, mert azt gondolja: sosem fog megváltozni, de úgyis meg fog.



2016. ápr. 27. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rémálom, borzadály! Többet nem is fűznék hozzá.
2016. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért haragszol ennyire a férfiakra, hogy így állítod be őket?:D
2016. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Én nőként mondom, hogy ez egy borzalom. Ha irónia, ha nem, akkor is.
2016. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy férfi tettei bár kegyetlenek, míg ő maga nem az.
2016. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Költőnő? ***** válasza:
Jár a keksz. Így most jobb?
2016. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hülyeség. Lehet, hogy valakire igaz, de a többségre biztos, hogy nem.
2016. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Légyszíves fejtsétek ki bővebben!

Mi nem igaz?

Ez tulajdonképpen a mai liberális gondolkodást "figurázza ki"

Kivéve az utolsó kettő, az tényleg igaz

2016. ápr. 27. 23:48
 8/17 anonim ***** válasza:

Az utolsó kettőre, ne vágd rá kapásból hogy igaz, mert nem feltétlen az, és van rá ellenpélda.

Én pl: teljesen megváltoztam egy nőért, jó irányba, mert akartam. És jobban is érzem magam.

2016. ápr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8

Tulajdonképpen az ember nem változik, legalábbis nem számottevően. Ha egy nő miatt felveszel egy álarcot, az te dolgod, de ettől még nem fogsz belül megváltozni, csak egy szimpla pózer leszel. De a nőknek valamiért pont ez kell.

A lényeg, hogy a nők szinte mindig szerepet játszanak, így mikor egy hosszabb együttélés után megmutatkozik a valódi énjük, akkor a férfi ezt úgy fogja fel, hogy hát megváltozott (persze nem az előnyére)

A férfiakban meg van az akarat a változásra (a nőért mindent), de ezzel csak a csajt, meg önmagukat csapják be.

2016. ápr. 28. 08:55
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nagy tévedésben vagy kérdező. Mindössze akarat kérdése az egész, hogy hajlandó vagy-e megváltozni. Tudom saját magamról. Ha van célod, van ami motivál, ha rászánod magad és akarod, akkor sikeresen megváltozol.

Lehet hogy neked ezt nehéz megérteni vagy lehetetlennek találod, de abszolút nem az. Ehhez önismeret kell, mélyen magadba kell szállnod. Az álarcot ne emlegesd, tudom milyen, mert régen én is felvettem. Hát, belülről az őröl. Semmi értelme hogy mást mutassak, mint amilyen vagyok valójában, vagy amit érzek, gondolok.

És ezzel nem csak én vagyok így hogy megváltoztam, mert pl. volt barátnőm apja is megváltozott anno. Egy korhely, alkoholista disznóból, egy normális, szerethető ember vált. Azért mert akarta.

Szembe kell nézni a félelmekkel, gátlásokkal, vagy éppen beismerni magadnak, ami ciki és kínos, zavarban vagy miatta, vagy szégyenled.

Azóta sokkal jobban érzem magam a bőrömben.

2016. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!