Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vágdossa magát annyi 14...

Miért vágdossa magát annyi 14 év körüli?

Figyelt kérdés
Tök irritáló hogy még mutogassák is mintha annyira menő lenne.De miért csinálják? ennyire feltűnési viszketetségük van?szerelmi bánat vagy mi a rák?

2017. okt. 30. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Régen emoknak nevezték magukat és a myvipre tették fel a képeket.

Manapság tumbrl instagramon találhatóak.

Nagy részük divatból.

De sajnos vannak akiknek valami mentális problémájuk van és ezért csinálnak ilyen dolgokat.

Általában aki mutagassa az a "divat" táborba tartozik szerintem.

2017. okt. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lencsefőzelék ***** válasza:
69%

A helyesírásod is irritáló.


* Miért vagdossa magát annyi 14 év körüli?

Tök irritáló, hogy még mutogatják is, mintha annyira menő lenne. De miért csinálják? Ennyire feltűnési viszketegségük van? Szerelmi bánat vagy mi a rák?

2017. okt. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Én is vagdostam magam, de én rejtegettem. Nem akartam, hogy bárki is lássa, mert akkor mindenki tudta volna, hogy valami bajom van. Azt hiszem azért, mert azt akartam, hogy valami jobban fájjon fizikailag, mint lelkileg, vagy nem tudom.. ebbe menekültem és igen, jobban éreztem magam.. Ma már persze más a helyzet. Nem beszélek róla, nem vagyok rá büszke, de nem szégyellem, mert az is én voltam.
2017. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Először is nem szeretnék okoskodni! A kamaszok ebben a korban egy nagy fejlődésen mennek át, nem csak hormonálisan. Ilyenkor bántják egymást, meg a mai világban sok a családi veszekedés, válások, bántalmazások, és így, ami lelki sérülést kap a tini, azt úgy gondolja, hogy jobb ha máshol fáj, és nem ott bent.így a vagdosás függőjévé is válhatnak, egyre többször kell csinálniuk, mert már nem elég nekik a kevesebb. Ez olyan, mint a függőség.Nem tud vele leállni, és nem is akarja elmondani a gondját, mert úgy érzi, hogy ciki, kinevetik, bántják. VISZONT! vannak a divatmajmok, akik mutogatják, és azt hiszik menők ezzel. ha van ismerősöd, aki komolyan csinálja próbálj vele beszélni, és ne hagyd cserben őt, mert számít valakire, aki segít neki. Ezek halk kiáltások. Remélem kielégítő választ adtam!

U.I.:Ismerősöm csaka barátja miatt nem bántja magát, ezért remélem nem hagyja el Őt...

2017. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!