Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen rémtörténeteket ismerte...

Milyen rémtörténeteket ismertek, amik tényleg megtörténtek és nem csak kitalációk?

Figyelt kérdés

Apukám mesélte,mikor olyan 25 éves lehetett,ami már 30 történt,futott a faluja erdőjében és úgy van az erdő,hogy az elején vagy egy kis tisztásféleség,és azután jön a sűrű erdő. Mint minden nap,ugyan ott futott,és máskor mindig bement az erdő sűrűjébe,egy kis úton. Most viszont volt egy megérzése,hogy nem szabad bemennie oda. Tehát így is döntött,és mikor már jócskán elhaladt az erdőtől,de még rálátott arra az útra,akkor látta,hogy egy nagyon magas férfi,aki combig érő szürke kabátban volt,kettő óriás kutyával jött ki az erdőből. Azt mindenkinek a képzeletére ráhagyom,hogy eldöntse,hogy mi történt volna vele,ha Ő,akkor bemegy oda.

És van egy másik történetem.Ez nem annyira horror történet,de azért leírom.

Fejér megye,Dunaújvárosi járásában van egy kis falu Adony névén,ott történt ez az eset. Ez a történetet az edzőmtől tudom,ő mesélte nekem.

Adony külterületén halad a 6-os főút,óriási sebességekre fel szoktak ott gyorsulni a járművek,mert az ott nagyon hosszú ideig egyenes szakasz. Egy fiatal fiú motorral száguldozott,majd egyszer csak elvesztette a motor felett az uralmát,és nekicsapódott az útszéli háznak olyan erővel,hogy a szó szerint feltrancsírozódott a ház falára,a feje szétnyílt,és az agya a ház falán landolt.


Ti tudtok ilyesmi IGAZ!! történeteket?


2017. okt. 30. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
*ami már 30 éve történt
2017. okt. 30. 18:17
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi ijesztő van abban, hogy egy pasi sétáltatta a kutyáit az erdőben? :D
2017. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez sem igazán rémtörténet, csak felzaklató.

Gyerekként még a közeli erdő útjain bicikliztünk az apámmal, mindig volt egy szakasz, ahol az úthoz közel csövesek sátrai voltak felállítva, jól lehetett látni őket.

Az egyik alkalommal rendőrök fordítottak vissza az útról, mert gyilkosság történt, többet nem mondtak.

Később tudtam meg, hogy az ott élő 3 hajléktalant egy negyedik megölte, felgyújtotta és a közelben elásta, a cuccaikért. Hátborzongató, hogy mindig ott mentünk el a közelünkben és valószínűleg akkor is, amikor már ott feküdtek a hullák a föld alatt. Gyerekként akkor ez félelmetes volt és nem is mertem arrafelé menni többet. Ugyanabban az erdőben erőszakoltak és öltek meg egy kislányt évekkel korábban és ugyanott bújkált a kalapácsos gyilkos is.

2017. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem igazán rémtörténet, de igaz. Martfű, és Tiszaföldvár közt van egy éles kanyar, és a kisodródást meggátolandó egy vaskorlát az út szélén. A fiatal motorosok szerettek arrafelé száguldozni, és gyakran el is estek, mert nem tudták bevenni a kanyart. A nevezett korlát 5 fiatalnak vágta le a fejét 1 éven belül. A korlátot már leszerelték, így a kisodródó motorosok a szántóföldre repülnek. Azóta is meghaltak ott ketten, de legalább nem 20 méterről kellett visszahozni a fejüket reklámszatyorban.
2017. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Este 11-kor amikor már csak a hold világít,és meglátsz egy ilyen alakot a semmi közepén,ahol már szó szerint egy madár sem jár,és a kutyái úgy vicsorognak rád és messziről hallod,akkor azért kimarad egy pillanatra a lélegzeted is,és bizony akkor nem lennél ilyen kemény gyerek! (:
2017. okt. 30. 18:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Az uralkodókèt. Ez napjainkban is törtènik.
2017. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is szoktam vinni a komondorjaimat erdőbe, ahova nagyapám egyik régi munkáskabátját viszem, mivel az erdőben teljesen mindegy, csak kényelemes legyen.
2017. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiatal jogász pályája fényesen indult, hamar népszerű lett. Megszerezve a hatalmat megrészegedett tőle, és tönkretett egy országot. Mindent és mindenkit aki ellene mer mondani vagy tenni, vagy így vagy úgy elhallgattat. Mindenhol az ő fizetett kutyái csaholnak a képernyőkön, tömik az emberek fejét hazugsággal, gyűlölettel.

Megtörtént, ma is történik, orbán viktornak hívják, így, kisbetűvel, mert nem érdemli meg nagybetűt.

2017. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!