Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hihetetlen történetek, humoros...

Hihetetlen történetek, humoros események, amelyek valóban megtörténtek, csak olyan válaszokat várok, amelyek valódiak, tényleg megtörténtek Veletek, vagy az ismerőseitekkel. Vannak ilyenek?

Figyelt kérdés

Elsőnek én írok le egyet.

Egy elhagyottabb helyen autóztam, mikor egy felborult autóhoz érve, megkérdeztem az ott tartózkodó bringást, aki nem más volt, mint Vadon Jani, de akkor még nem volt ismert.

Ugyanis az autóban két nő ült, fejjellefelé, Vadon Jani pedig kérdezte tőlük, hogy segíthet-e valamiben.

A válasz ez volt: KÖSZÖNJÜK, NEM, CSAK GYAKOROLUNK!!!

Na, akkor nincs mit tenni, mondtuk egymásnak, és elmentünk a helyszínről. Ez volt V.J. leg extrémebb története, amit Sebestyén Balázsék sem hittek el neki. Pedig igaza volt, tanúsíthatom, mert ott voltam én is! Már írtam neki ez ügyben, de lehet, hogy meg sem kapta, nem válaszolt.


2013. dec. 10. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ki az a Vadon Jani?
2013. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha igaz, akkor ez a történet k.vanagy.xD
2013. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igaz a történet. Kérdezzétek Vadon Janit.

Nem tudod, ki a Vadon Jani? Hát az az arc, aki utazott már Lőrincen, az 50-es villamoson!

2013. dec. 10. 11:53
 4/5 A kérdező kommentje:

Na, írok még egy történetet, mert látom, nem nagyon van egyelőre mástól....

Amikor újságos voltam, (mert már minden állást kipróbáltam,és ezt is) a főnököm megmutatta, hogy kell mázsányi színes újságot metrón szállítani a mozgólépcsőn.

Igen ám, de én fordítva, magam elé tettem a kocsit és a mozgólépcső végén természetesen az összes színes újságom leborult, és magammal rántottam a kollégámat is, akinek szintén leborult az újságja.

Mi voltunk elöl, úgyhogy riadtan néztem hátra , rengeteg embert hozott a mozgólépcső, az út pedig le volt zárva újságokkal. A lépcső végén lévő ellenőrők tátott szájjal, meglepetten bámultak, mikor elesett az első ember, és a lépcső hozta a többieket! Pillanat alatt vagy 10-15 ember feküdt, kicsi a rakást játszva az ügyesebbek hatalmasat ugorva el tudtak menekülni. Hosszú percekbe telt, míg eszébe jutott egy utasnak, hogy leállítsa a lépcsőt.

Szerencsére senki nem sérült meg egyáltalán, az emberek hamar szétszéledtek, két lány rendes volt, segítettek összeszedni az újságokat.

Ránéztem a főnököm riadt fejére, és ezt mondtam: Mééégegyszeeer!!!!

2013. dec. 10. 12:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Még egy: Közületi gázóra leolvasó voltam.

Teniszpályán, a Női öltözőben volt a gázóra. Bekiabáltam, hogy Jóóóónapot! Semmi válasz.

Na, akkor bemegyek és leolvasok. Érzem ám, hogy valaki a hátam mögött áll.

-Szemem sarkából észrevettem, hogy egy meztelen nő, a hátam mögött áll.

-Hát maga mit csinál itt?-kérdezte

-A gázórát olvasom le, az előbb még senki sem volt itt!-feleltem

-Mást nem akar? Köszönöm nem, mondtam, (miközben látom ám, hogy hú, de jó nő!)és kisiettem az öltözőből.

Jól tettem,vagy nem?


Ugyanez máshol:Egy gondnok lakásához mentem, csengetek, keresem a gondnokot, gázóra ügyben, kijön a gondnok hatvan éves felesége, és a barátnője, alul öltözve, nagy fehér bugyogóban.

-Mást nem akar? --Köszönöm nem! mondtam. Hát, biztos, hogy jól tettem.

2013. dec. 10. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!