Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Osztrákokkal kapcsolatban mik...

Osztrákokkal kapcsolatban mik a tapasztalataitok? Milyen emberek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha biciklizek Ausztriában akkor minden osztrák udvariasan félreáll hogy szabadon elmehessek ha netán keskeny a kerékpárút.

Vagy egyszer kismotorral véletlenül autópálya leállósávjára tévedtem. Megállt egy utánfutós kocsi, majd a sofőr képes volt beolajozni a kezét csak azért hogy az utánfutójára feltehesse és levihessen motorostól az autópályáról. Majd a legközelebbi faluban egy üdítőre is meghívott a házába. A fogason feltűnt a rendőr egyenruha, ezért megkérdeztem a foglalkozását. Rendőr volt. Vajon mit tettek volna a hazai rendőrök?

Mindig pozitív élményem volt Ausztriában. Egy becsületes és szorgos népnek tartom őket. Társadalmi berendezkedésük is normális, mert például a földek nem néhány milliárdos kezében vannak hanem apró részekre vannak osztva és egy faluban rengetegen élnek belőle. Tehát nem az van hogy egy-két milliárdosé minden, a többi meg szolgálja őket vagy dögöljenek meg.

2017. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szólást!:) De jó ilyet hallani.:))
2017. okt. 30. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincs velük semmi bajom. Ahhoz képest, hogy itthon sokan tolják ezeket a "büdös osztrák, román stb.." dolgokat. Nyilván köztük is akadnak tuskók dögivel, de átlagosan szerintem nagyon rendesek és segítőkészek, a többség beszél angolul (még az idősek is) és sokkal logikusabban próbálják irányítani az országukat. Nem hiába Bécs már évek óta a világ legélhetőbb városa.
2017. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!