Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elcsesztem a karrieremet,...

Elcsesztem a karrieremet, szerintetek van kiút?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy számítástechnikát tanultam, de megelégeltem az egészet és otthagytam, most szobafestő szakmára járok, de ki vagyok idegileg, hogy nem fejeztem be az előző szakmámat, tiszta ideg vagyok mostanában és lehangolt, mert hirtelen megfontolatlan cselekedetem volt, viszont az boldogít, hogy keresek pénzt valamennyire jelenleg és az álmaimat is meg tudom valósítani, csak az a gond, hogy ha a hátrahagyott szakmám nem fog indulni megint ingyenesbe, fizethetek azért is, mert h*lye voltam és pont utolsó évben hagytam ott a képzést. Mit tegyek szerintetek ezek után?

2017. okt. 30. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Fejezd be akkor igy, utolag, fizess erte stb. Enis egy vargabetu uton jutottam oda vissza ahol elindultam, de rengeteg tapasztalatot szereztem kozben tehat nem volt kudarc vagy hatraltatas. Te is tekintsd igy a helyzetet. Fejezd be az elozo szakmad is.
2017. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :) Mindenképp be fogom fejezni akár ingyenes akár fizetős lesz végül, csak egy a lényeg nálam, ne legyen bejezetlen ügyem, addig meg hátha jobban megérek rá, ha meg tehetem elkezdem képezni magam benne, amint lesz időm és újult erővel nekivágni.
2017. okt. 30. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed mèg fel a kérdést?
2017. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!