Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak Magyarországon olyan...

Vannak Magyarországon olyan gyerekek akik Halloweenkor beöltöznek és cukrot, csokit kérnek mint Amerikában?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 19:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a véleménye
2017. nov. 1. 20:46
 12/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
61%
Nem a véleménykülönbség a baj, hanem az olyanok, mint ez a hazafi féle emberek...szegény gyerek belefut ilyenbe az ilyen képes feljelenteni a szülőt meg egyebek, mert egy vén savanyúnak nem tetszik, hogy mások örömükben ünnepelnek
2017. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jó tudom.Ha pl bekopogtatsz és egy öreg vagy középkorú ember biztos nem ad cukrot,csokit és azt kérdezi:Mi az a Halloween? De mondjuk egy fiatal adna cukrot,csokit.
2017. nov. 1. 21:04
 14/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
51%
Hál isten azért sokan nem ilyenek....volt egy 72éves hölgy szomszédom, ők pl imádták az egész Halloween dolgot, és csoki gyűjtögetésnélkül osztogattak Halloweenkor külföldről szerzett édességeket a szomszéd,rokon és ismerős gyerekeknek...
2017. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De egyébként ha az amerikaiak "bolondok" akkor hogy jött Magyarországra az Anyák napja,Gyereknap Valentin nap?
2017. nov. 1. 21:14
 16/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
27%
Ez ilyen befásult gondolkodásúak sablon szövege...pl mondjuk a Valentin Napot én sem szeretem...de mindenkinek saját dolga...de ennél a Halloweennél meg ez a mindenszentekkel/halottak napjával való összefűzés meg, hogy nekünk itt a Farsang....mint ha nem a Farsang lett volna az erőltetés már általánosban, hogy az embernek eszében sem jutott volna, ha nincs az hogy de bizony jelmez kell meg iskolai ünnepség...
2017. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Emberek ne legyetek már olyan hazafiak....
2017. nov. 2. 15:37
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Én szerintem egy tök jó pofa kis buli dolog a gyerekeknek, olyan helyeken ahol ennek tényleg van kulturális múltja. De az hogy nálunk ahol ennek semmi hagyománya nincsen, és sok ember azt se tudja hogy mi ez az egész, gáznak tartom így mesterségesen erőltetni az egészet.
2017. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
Miért lenne erőltetve?! Azért vették át, mint ahogy írtad is hogy jópofa, és nagyon sok másik országban is ünneplik, és ott sincs nagy múltja...megünneplik mert van egy fajta feelingje, és ez jó. Pont hogy a Farsang az ami hiába nagy múltnak örvendő mégis mindig azt erőltették iskolában, látsz te bárhol úgy farsangot tartani klubbokban meg egyebekben, mint ahogy a Halloweent?! Nem kezelik sokan helyesen ennyi a baj...
2017. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Régi kérdés tudom, de nálunk az egész városban mennek. Nem olyan kis város, 10.000 fő körül van a lakosság. 10 gyerekből 6 biztos megy. Nekem ez tök alap, azt hittem máshol is ez van.
2018. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!