Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kipróbálnám a modellkedést,...

Kipróbálnám a modellkedést, komolyan is venném. Tudtok jó modellügynökséget Magyarországon ahová gyerekek is jelentkezhetnek? 13/L

Figyelt kérdés
Nem kérek a piszkálódó kommentekből. Tudom hogy a mai világban nagyon nehéz hogy felfedezzenek mert a legtöbb lánynak ez az álma... De én mégis megpróbálnám.

2016. aug. 14. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?
2016. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha írsz privátot pontos adatokkal akkor talán tudok segíteni
2016. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Visage
2016. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
156 cm vagyok. Sajnos alacsony vagyok eléggé, ezért gondolom kifutómodell nem lehetek de fótómodell az még talán...
2016. aug. 15. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Jo modellugynokseg nem fog foglalkozni veled 170 cm alatt. Ilyen habi atveros ugynoksegeket persze talalhatsz, de avval csak rosszulnjarsz. Inkabb varj meg, hatha nosz egy nagyot. :)
2016. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
A foton sem neznek ki jol az alacsony lanyok,illetve kulon fotomodellkedes nincs. Kismillioszor leirtuk mar ide is,de gondolom elolvasni a regebbi kerdeseket luxus.
2016. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Légy magasabb 5-10 centivel ÉS fiatalodj legalább három évet, akkor még lehetsz gyerekmodell.

Testileg-lelkileg még messze gyerek vagy, de a modell szakmában nem, felnőttséget várnak el, felnőtt méretekkel. Épp ez a baj a korodbeliekkel - már ha alkalmas lennél, ami nem vagy. Ha most még passzolnak is a paraméterek, a normális testi fejlődés miatt ez nem fog úgy maradni, igen komoly önsanyargatásba kell kezdeni, ettől meg fizikailag és szellemileg is komolyan beteg lehetsz.

Ügynökséget nem ajánlok neked, mert nyilván nem vagy alkalmas erre a pályára, kár lenne a szüleid nehezen megkeresett pénzét ilyen hülyeségekre költeni.

Ha mindenáron szép fotókat akarsz, akkor csináltass profi fotóssal. Publikálva nem leszel, de lesz pár szép képed.

(amúgy meg a modelleknek alap követelmény, hogy a legrondább sértésekre és piszkálódásokra is csak szépen mosolyogjanak. te már itt elbuknál. bírd a kritikát...)

2016. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!