Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok selejtezni a...

Ti szoktatok selejtezni a facebook ismerősök között?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, évente biztosan.
2017. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen, főként akik évfolyamtársaim voltak általánosban, középiskolában, korábbi munkahelyről szerzett ismerősök akikkel egyszer sem váltottam szót, törlésre kerülnek. Ismeretleneket eleve nem igazolok vissza. Sokan ismerősök gyűjtésére használják a Facebook-ot, a hozzájuk hasonló valamint az éjjel-nappal mindent megosztó ismerősöket is törlöm.
2017. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
54%
Igen, van aki csak egyvalami miatt bejelöl, lerendezzük és törlöm is. Pl. fordítok neki, veszek tőle valamit, ő vesz tőlem valamit.
2017. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanokat szoktam csak kiszanálni, akikkel 1x beszéltem életemben. Szerencsére olyanra még nem került sor, hogy vki nagyon-nagyon irritáljon, és azért tiltsam.
2017. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen
2017. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktam. van 500 ismerősöm kb, ebből beszélek rendszeresen 10-15 emberrel, többi meg elfér, ami nem érdekel, nem foglalkozok vele, nem pazarlok rá időt, na meg persze attól, mert te úgy gondolod egyoldalúan, hogy "csak azért jelölt be, mert egyszer kellett neki valami szivesség vagy információ", az nem jelenti azt, hogy mondjuk te ne kerülhetnél olyan helyzetbe, hogy esetleg ő tudna segíteni.


mindenki mindenkit kihasznál facebook-on kívül is, hiába szakítod meg 100 emberrel a kapcsolatot végleg, folyamatosan jön a helyükre újabb 100...törölgethetnéd őket a végtelenségig.

2017. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokszor, így már csak 0 és 5 közti az ismerőseim száma. Megéri.
2017. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!