Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Este, éjjel váratlanul ismerős...

Este, éjjel váratlanul ismerősök, szomszédok "lepnek meg". Titeket is zavar?

Figyelt kérdés
Titeket is zavar ha esti időkben,ismerősök,rokonok,szomszédok keresnek fel titeket telefonon vagy személyesen?Szerintem illetlenség,zavaró.

2016. nov. 18. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Zavarna, ha előfordulna, szerencsére ilyen még nem volt.

De ha rendszeres lenne, akkor biztos, hogy 7 óra után nem lenne bekapcsolva a csengő, és legfeljebb rezgőn lenne a telefon.

2016. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nincsenek bunkó barátaim, így nem lepnek meg így.
2016. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyik ismerősöm mániája volt, hogy 23 után rám írt. A harmadik alkalommal közöltem, hogy ilyenkor már ne írjon, ha akar valamit akkor írjon korábban, vagy írhat, csak ne lepődjön meg, ha csak másnap kap választ. De én ha alszom és hív valaki, akkor közlöm, hogy alszom, és leteszem, nem csinálok belőle szívfájdalmat.
2016. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Elöre bejelentés nélkül nem jön/jöhet senki és mindenkinek

megmondtuk, hogy 8 után ne hívjanak.


De igazán eszébe sem jut egyetlen ismerösnek sem ilyen ötlet.

2016. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

engem nem izgat.... este 8kor lenémítom a telefonomat. max anyámnak veszem fel, mert annak oka van, ha ő keres ilyen későn... de munkával kapcsolatban 8 után nem kereshet senki, a főnököm se. munkaidőben mondja meg amit akar.

este szeretek ellenni, nézni egy filmet meccset, vagy barátnőmmel lenni... nem érdekel senkinek a problémája. szomszédokkal se nagyon beszélek, köszönünk, és ennyi...

2016. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak ritkán, és igen nyomós okból kerestek este 7-8 után. Az egyik tesóm a kivétel, akivel jóformán csak akkor tudunk beszélni, ha ügyel, de ő is először SMS-t ír, hogy zavarhat-e. Ha nem válaszolok, békén hagy, nincs belőle gond.
2016. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Mi anyuval este tíz után szoktunk telefonon beszélni, mert mindketten akkor érünk rá :)

Néha keresnek ismerősök később is, de csak mert tudják, hogy hajnali 1-2-ig minden nap fent vagyok.

Én viszont kint tartom a telefonom a konyhában, mert onnan még meghallom ha csörög, de a férjem nem ébred fel rá.

Az ő ismerőseinek némelyikét meg kellett kérni, hogy 9 után már ne zavarják, mert sokszor akkor hívogatták, amikor beesett az ágyba egy hosszú nap után.

Szóval relatív, engem, mint éjszakai bagolyt nem érdekel, de a férjemet nagyon is.

A személyes látogatás más, este 8 után már senkit nem szoktam beengedni ha nem kényszerhelyzetről van szó, mert olyankor szeretünk nyugiban lenni.

2016. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már azon is kivagyok, ha a tesóm este 8 után rám ír. Két ember van, akinek éjjel is felveszem a telefont, ha ébren vagyok. De ebből csak az egyik hív éjjel is.
2016. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb telefonon beállítható "ne zavarj" funkció. A kedvencekbe beállított emberek hívását beengedi, a többit blokkolja. Vagy egyszerűen kapcsold ki estére.
2016. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Zavarna, de hála égnek ilyen még soha nem volt.

Mondjuk én nagyon egyszerűen megoldanám a dolgot, mert a telefon este úgyis ki van kapcsolva, nem tudnak hívni, az ajtót meg este 8 után nem nyitnám ki senkinek ha csöngetnének. Majd visszajönnek reggel, ha fontos, vagy hagynak ott egy cetlit. :D

Csak egy esetben engedném, hogy este zavarjanak, ha égne a ház. De akkor meg úgyis ordibálnának, börömbölnének az ajtón, nem nyugisan csengetnének, aztán elsomfordálnának. :D


30N

2016. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!