Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés ezen az oldalon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés ezen az oldalon az olyan ember, akivel normális párkapcsolatot ki tudnál alakítani?

Figyelt kérdés

Hogy látod,ki tudnál jönni vkivel rovidebb vagy akar hosszabb tavon?

Kb. hany ember felel meg itt az izlesednek?

Koszonom a valaszokat!



2016. júl. 14. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt honnan kéne tudnom?


Eddig kb 35-40 lánnyal beszélgettem, de fogalmam sincs, hogy mennyi van összesen.

Ebből kb 4-5 nagyon bejönne. Nem feltétlen külsőre, hanem az élvezetes társaságuk miatt. Értelmesek, jófejek és viccesek.

Néha éretlenek, néha idétlenek, néha talán depisek, de jó kis csajok lennének párkapcsolatra sztem.


Kb 20-25 volt közülük olyan, aki teljesen használhatatlan ember számomra.

Flúgos, feminista, idegbeteg, azonnal szerelmes, igénytelen, frusztrált... minden volt köztük.


Fogalmam sincs, hogy melyik csoportból mennyi van még talonban az oldalon.

2016. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az oldalról nem tudok nyilatkozni, de rengeteg ember kiesik nemes egyszerűséggel azért, mert egyszerű mint a faék.

Rövidebb távon bárkivel kijönnék, amíg a külső okozta érzések dominálnak, de amint felszínre kerülnek a lényeges tulajdonságok hamar eldől a dolog. :)

2016. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos elég kevés van azok között, akikkel itt beszélgettem. Összesen talán 2-3 lányt tudnék említeni, aki igazán megfogott, a többiek vagy primitívek voltak, vagy hazudoztak, vagy hárítottak, meg sem akartak ismerni, és rendszerint az elől is elzárkóztak, hogy én ismerhessem meg őket. Így nem tudok nyilatkozni arról, hogy ki tudtam volna-e alakítani velük kapcsolatot, de ha nem érdekeltem őket, vagy ha elzárkóztak, akkor nem sajnálom őket.
2016. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En ket honapja ismerkedem innen egy ferfival es talan jovo honapban lesz az elso randink, amikor ideutazik hozzam kulfoldrol. :))


N

2016. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elsosorban erre, a tinis, es szexes kategoriara gondoltam, de ha valaki mas korokben is mozog,nem csak ebben, akkor azokat is nyugodtan vegye figyelembe:):)

Koszonom az eddigieket!

2016. júl. 14. 23:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Sajnos alig ismerek innen valakit. 24/f
2016. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá válaszolni, nem ismerek innen minden embert, valamint jönnek, mennek is emberek.
2016. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Passz. Egy-két válaszból semmi nem jön le. Főleg, hogy nem tudni, komolyan gondolja-é amit ír válasznak. Volt már olyan, hogy egy bunkó választ adóval szóba álltam és nagyon szépen elbeszélgettünk.
2016. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenhol kevés az olyan ember, akivel tényleg komolyabban bírnék tervezni, szóval itt is.

Az előttem szólókat tudom csak megerősíteni. A legtöbb esetben már a logikátlan és primitív válaszokból látszik, hogy rengetegen milyen ék egyszerűek. Na, ők ki is estek. Pár lánnyal azért beszélgettem néhány üzenet erejéig.

Igazából sokan csak azért vannak itt, hogy elüssék az időt. Ezzel semmi baj, de mástól várják, hogy szórakoztassa őket. Sokan meg csak azért, hogy kiadják magukból a dolgokat, de a másik fél nem is érdekli őket. Szóval összességében elég kevesen voltak képesek egy értelmes adok-kapok beszélgetésre.

Eddig 2 lány volt, akivel tovább tartott a beszélgetés. Az egyikükkel lehetett volna laza kapcsolat, csak nagy volt a távolság. A másikkal már régóta beszélgettem, de nem volt hajlandó képet küldeni, amivel bizonyíthatná, hogy nem kamu, szóval hagytam a dolgot. Komoly kapcsolatot egyikükkel sem tudtam volna elképzelni.

2016. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki.Itt bunkó vagyok mint a sz ar.Ide járok trollkodni.A valóságban viszont normális vagyok.Szal itt elég sokan bunkónak tartanak.Pedig nem vagyok az.Ezért nem is akarnak megismerni.Amúgy van egy gyönyörű menyasszonyom.Szal nem társkeresési céllal vagyok itt.
2016. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!