Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy elrontottátok az életetek vagy mélypontra kerültetek? Hogy sikerült fellálnotok a padlóról?

Figyelt kérdés
Lelkileg mélyponton vagyok, a családommal sosem volt jó a kapcsolatom, egy butaság végett elszalasztottam egy jó lehetőséget, társasági életem jelenleg nincs, a munkám sem a legjobb. Nem vagyok depressziós, de egyre gyakrabban van rossz kedvem. Igyekszem ezen változtatni, de lassan haladok. Szeretnék a ti sikersztorijaitokból inspirálódni és erőt meríteni. Várom a ti történeteiket :)

2017. nov. 4. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

először 7 évesen mikor ráébredtem, hogy apám durván alkoholizál


másodszor 13 évesen mikor egy gyógyíthatatlan betegség miatt adtak 10 további, teljes értékű életévet


harmadszor 19 évesen mikor rászállt a vállalkozásomra minden létező hivatal |gondolom egy ismeretlen irigykedő miatt|


negyedszer 22 évesen mikor egy csomó pénzemmel lelépett egy ügyfelem


nem igazán van receptem, minden nehézség újabb gondolkodási dimenziókat nyit fel bennem tehát nem kell soha felállnom mert nem tudok magam alatt lenni

2017. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!